Yalova Hakkında Görüşleriniz?

yalovada yaşıyorum merak ettim insanların yalova hakkında görüşleri ya da bilgileri vs gözlemlemlerini flaan merak ettim garip bir cümle olmuş olaiblir uykulu uykulu bu kadar :D

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Termale gidiyorduk hep sıcak bir havuz var orda onda yüzmüştüm. Güzel bir yerdi :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Memleketim güzeldir laf edenler bilmez oranın insanını misafirperverligini sahilde kafeler boş olmaz yazın publar canlı müzikler lunapark eglence doludur yalova sahil küçük şehirdir herkes herkesi tanır selami unutmazlar , kimsenin kimseye eyvallahi yoktur. Delisi çoktur , alkol çok içerler (ben kullanmam) köy düğünleri meşhurdur kadıköy gençleri safran gençleri herkesin kasap havasında oynayış tarzı vardır , geceleri hacı puba çıkar sabaha kadar kafayı çeker mermi boşaltırlar yerlere , kısacası yalovalı olmak ayrilacaliktir olmayan bilemez

0|0
    0|0
    • 15 yaşımda geldim din ve saç ayrımları yüzünden insanlarını uyum sağlayamadım tabi iyi arkadşalarımda var ama benim gibi tipler ama şehir olarak küçük ve sevimli :D

• doğru orası merkezi biraz daha şehir modunda fakat çınarcıkta lise okumuştum herkes kardeş gibiydi beni bile almışlardı aralarına zor benimsiyorlarda benimsedikleri insandanda kolay vaz geçmiyorlar güzel o açıdan

• Aynen öyle kardeşim korur kollar insanları yalovanin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Deprem
    Biraz yobaz insanları
    Kışın sokaklarında korku filmi rahat çekilir. Özellikle gece.
    Benim aklıma bunlar geliyor

0|0
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum ama şehir olarak güzel bence insanları olmadan :D

• bir kere gittim çocukken yakınlarda bir gidemedim feribotla gidesim var ama kuzenler ne var yalovada diyo öyle kaldı

0|0
    0|0
  • Sevdigim kisinin memleketi :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Marmara Bölgesi'nin doğusunda yer alan Yalova ilinin iklimi, Makro - klima tipi olarak; Akdeniz ve Karadeniz iklimleri arasında bir geçiş niteliği taşır. Yalova iklimi, kimi dönemlerde karasal iklim özelliklerini yansıtmaktadır. Yalova bölgesinde kuzeyden ve güneyden gelenler, sakin nitelikli olmak üzere başlıca üç tür hava akımı egemendir. İlde yazlar sıcak ve kurak, kışlar ılık ve bol yağışlıdır.

0|0
    0|0
  • Deprem geliyor.
    Marmarada olduğunu biliyorum
    Birde son zamanlarda araplarin ordan ev aldiklarini

Hepsi bu , nötr duygularim var küçük bir şehir gidip göreyim demem açıkçası.

0|0
    0|0
    • küçük yerler daha güzel bence İstanbul'da 15 sene kalıp buraya geldim cennet gibiydi ama sonra insanlarının istanbuldakilerden farksız olduğunu gördüğ hayal kırıklığı :D

• Eskiden ilceyken, kaymakamiyla eglenirdik, simdi bir ozelligi kalmadi pek.

0|0
    0|0
  • Çınarcık iyidir.

0|0
    0|0
  • Marmarada Kalan Şehir Galiba. bir Bunu Biliyorum

0|0
    0|0
  • doğma büyüme yalovalıyım pek sevmem :D

0|0
    0|0
    • güzel moruk ya :D insanlarını saymazsak :D

• doğası güzel yoksa at çöpe

• zaten doğasını alırsan hiç bir yerin anlamı kalmaz ki :D bir şehri düşüürken doğası ön planda olur :D sonra insanları falan gelir bana göre

• muharrem ince

0|0
    0|0
  • Orasını burasını bilmem de Depremlerin merkezleri hep orası oluyor. Kıllanmıyor değilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...