Arkadaşlar biraz önce çok kötü bir rüya gördüm ve nasıl oldu bilmiyorum ama hemen uyandım size de oluyor mu?

arkadaşlar biraz önce çok kötü bir rüya gördüm ve nasıl oldu bilmiyorum ama hemen uyandım size de oluyor mu?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok canim biz ruyamizda sadece pamuk seker bulur falan goruyoruz 😑

0|0
    0|0
    • işte insan garip bir varlık :( öyle dalga geçiyorsun da tanımadığın arkadaşın çok korktu burada...

• 😂😂😂 ne bicim kabus o ya. Neyse iyi kurtulmussunuz onu dusun sevin yoksa sabah sen travmaya girmis olarak uyanirdin mazallah

• Allah affetsin valla :D hayır kötü düşünüp yatsam falan anlarım ama aklımda hicbisey yok... Ayrıca korkmam da onlardan ama garip ya:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok kötü bir rüya görüp anında uyanmayan bir ben mi kaldım

0|0
    0|0
  • Rüyanızı anlatırsanız yorumlarım.

0|0
    0|0
    • Ya inanmazsın cok kısa sürdü bir arkadaşımın yanından çıktım, 4 5 tane travesti karşıma çıktı işte açıkça ilişki falan teklif etti bir tanesi (laf atmalarını bilirsin) bende elimle istemem işareti yaptım bana saldırmaya başladıkları anda rüyam bitti :D Yemin ediyorum aklımda yoktu öyle bişey..

• @İskembeikübraa duzgun olan rüyaları yorumlarım. Evet.

• Sayın gizli, yanlış anlama gördüğüm rüyanın aşırı saçma olduğunun farkındayım, hakikaten bunu gördüm o kısa sürede. İlla ki bir anlamı yoktur ama saçmaladığımı düşünmeyin lütfen...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...