Zayıflamak için herbalife kullanacağım tavsiye eder misiniz?

Shake ı var yemek yerine içeceğim birde çayı var kullanan tavsiye eden ya da etmeyen var mı? Kendi görüşlerinizi kendinize saklayın sadece soruya cevap verin ya da bıdı bıdıı az ye filan söylerimden ziyade mantıklı bir zayıflama yönteminiz varsa buyrun başım gözüm üstüne :) Ha birde aklımda gürkan kubilaya gitmek var ama bakıcaz :)

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Yapma etme kendine, yazık edersin. 10 yıl sonra görecek bu insanlar o tozların zararlarını. Reklamlar aldatmasın sizi.
    Diyetisyenim ben. Doğru zayıflama kişiye özel beslenme program ile olur.

1|0
    0|0
  • hayır hergün salata ye daha iyi

0|0
    0|0
    • Gerçekçi ol bende bir insanım senin gibi her gün salata yenilemeyeceğini ikimizde biliyoruz

• herbalife yemek bir fayda etmez cabuk kilo verirsin fakat saglıklı olmaz onların ön gördükleri kosul ondan baska birşey yemiceksin tatlıdır akşam yemegidir ve zayıflarsın ben 1 ayda 15 20 kilo verdigimi biliyorum fakat düzenli bir şekilde iştahını kesmedigin icin diger yiyeceklere karsı o kiloyu 1 2 haftada geriye alabiliyorsun orada satış yapanlar bir şekilde seninle güzel konusacaklardır onların işi bu geri kalanı düşünmezler ama tercihim spora yönel ve saglıklı beslen

• Evet doğru teşekkür ederim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...