Üzdüğünüz biri "Beni rahat bırak konuşmak istemiyorum artık" dese ne yapardınız? Gönlünü alır mıydınız?

Arkadaşlar kırdığınız biri size bunu dese üstüne gider misiniz yoksa onun gelmesini mi beklerdiniz?

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplarınız alayım lütfen çok acıl
Başka görüşünü vermek isteyen?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle durumlarda kesinlikle üstüne gitmiyorum o kişinin. Bir kaç saat müsaade veriyorum ona ve kendime.

1|0
    0|0
    • Bir kaç gün geçerse ne yaparsın peki? Bekler misin hala yoksa mesaj atar mıydın?

• O zaman onun gözünde fazla bir değerin yok! Ya da karşındaki kişi tam bir hödük, vurdumduymaz!

• Haklısın ne diyeyim...

En İyi Kız Görüşü

• Anında gönül alma çalışmalarına başlarım ben hatalıysam. Zaman geçtikçe soğuma ve kendini doldurma riski artar.

1|0
    0|0
    • Peki diyelim ki o kıran kişi hala yazmazsa kırılan kişi ne yapmalı sence? Çekip gitmeli mi yoksa o kişiye mesaj atmalı mı?

• Bence birazcık daha ısrar edilip dönüş alınmadığı taktirde bırakılmalı. Sen elinden geleni yap yani top onda artık

• Anladım canım teşekkür ederim..

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet rahat birakmazdim

1|0
    0|0
  • alırdım asla pes etmem ben

1|0
    0|0
    • Gönlünü almıyorsa ve öylecene bırakıyorsa ne anlama gelir peki sence?

• o iş bitmiştir, geri dönüşü yoktur

• Üstüne gitmem çünkü gidersen hiç beklemediğin kelimeler duyabilirsin

1|0
    0|0
    • Onun gelmesini mi beklersin yani?

• O kişi kırıldığı için öyle dediyse neden pişman olsun ki?

• Mantıklı aslında hiç böyle düşünmemiştim

• Yazmam aramam sormam kanks

0|0
    0|0
    • Neden peki suçlu olan sensen elinden geleni yapmaz mısın aranızı düzeltmek için?

• Ama senin hatansan yinede yazmaz mıydın?

• Bana yazma dıyosa yazdıgım ıcın dıodur herhalde. Bir kere şevkimi kırdıkdan sonra yazmam kanks

• ne yapacagimi bilmezdim senin gibi 😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...