Kapat

KizlarSoruyor'daki komünite acaba toplumun ne kadarını temsil ediyor?

KızlarSoruyor bünyesinde bulunan üyelerin; sosyolojik ve kişisel özellikleri göz önüne alındığında acaba sizce toplumumuzun ne kadarını temsil ediyor buradaki insan kitlesi?

Cümleten Hayırlı Sahurlar...

• Toplumun bence yarısını temsil ediyordur.
    38%(11)37%(18)Oy Ver35%(7)
  • Toplumun yarısından azını temsil ediyordur.
    41%(12)45%(22)Oy Ver50%(10)
  • Benim bambaşka bir fikrim ve yüzdem var sayın YalnızSavaşçı!
    21%(6)18%(9)Oy Ver15%(3)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bir kere yaşlı ve çoğu muhafazakar olan kesimi kesinlikle temsil etmiyor. düşünen, okuyan, bilinçli insanlar çok az.

bu siteye bakınca türkiye'de değil de california'da yaşıyoruz sanıyorum. sorular falan. yok erkek arkadaşımın penisinin boyu şu kadar, yok karımı aldattım, yok threesome arıyorum. bu ülkenin belli bölgelerinde ne yazık ki kadınlar soğan zarına benzer bir yapıdan dolayı öldürülüyorlar. kimisi kendisine güvenmeyip evlilik öncesi bıçak altına yatıyor. ama siteye bakıyorsun. ooo! herkes haydar dümen.

nasılım kategorisi desen. 50 kilo kızlar "yhaaa çok şişman mıyım?" yazıyor. nerede sokakta gördüğümüz insanlar?

daha da artar.

1|4
    0|0
    • Yaşlı değilim (?) ama muhafazakarım o zaman ben ne oluyorum? :))) Engelleyecekleri hissediyorum beni sırf bu cümlemden ötürü; şereftir ayrıca. Şaka bir yana; düşünen ve bilinçli kullanıcı azınlıkta kesinlikle, oysa toplumda nice cevherler var dimi...

Açıkçası şu +18 paylaşım ve görüş olayına sitenin bir çözüm bulması lazım; mod'lar, adminler de göremiyor mu ne yapıyor. Konuları engelledim, kişileri engelledim hala varlar böyle paylaşımlar ve hiç hoş değil. Toplumdaki bahsettiğin konuya ayrı bir bence açmak gerek sanırım, o kadar derin ki. Kimine göre önemlidir, kimine göre değil; herkes istediği konusunda net ise nerede problem? İşte tam bu üzerinde durduğum çizgide, o çizgiyi kimi bilerek kimi de cahilce aşıyor. Neyse benlik bir durum yok, tespitin doğru ama.

Gerçek yaşamında asla yaşamayacağı şeyleri yaşıyormuşcasına gösterenler burada, en çok güldüklerim;tebessümümün de bitiminde hüzünlü bir bakışım var;''demekki 'kendini gerçekleştiremeyip' olgun olamayan bu kadar insan var''

• eig için teşekkürler ^-^

• İştirak için ben teşekkür ederim; sağolsun Ks yine yığıldı soruma.

En İyi Erkek Görüşü

• Yarısından azını temsil ediyor..
    Çünkü her kesim her kitleye hitap eden bir platform değil burası..

Ayrıca, herkes olduğu gibi burda değil, olmak istediği gibi burda..

Çoğu insan hayallerini burda gerçekmiş gibi yansıtıyor..

Buraya baksam bu ülke yaşanılacak bir ortam değil..
    Buraya göre evlenmeye layık bir Allah'ın kulu yok..

Ensest ilişkiler almış başını yürümüş sanki..
    Sokakta millet birbirine sulanıyor sanki..
    Ama öyle bir durum yok..

Çok az bir kesimi yansıtıyor.. ;)

#Vesselam

0|2
    0|0
    • Tam da bahsettiğiniz kesime dahil olan, o tip profillerin toplumda ve etrafımızda olduklarını biliyor ve bizzat şahit oluyorum. Biraz biraz sanki ayrılıyoruz o konuda; ama kesinlikle bu yüzde toplumun yarısının çok altındadır bence de.

• İştirak için ben teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence toplumun büyük bir kısmını temsil ediyor. Tip soran ergen -18 ler, üniversite bölümü soranlar, üniversite okuyup iş arayanlar, çocuklarına isim soranlar, aşırı cahil dar görüşlüler, okumuş bilgili görmüş geçirmiş insanlar, lgbt destekleyen ve desteklemeyen, dindar ateist deist, sağcı solcu ve anlamını bilmeyip konuşan insanlar. Oruç tutan, tutmayan, tutmayanlara sallayan, kilo vermek almak isteyen, spor yapanlar göbüşlüler, spor yapmayanları ezen sporcular, yakışıklılar, güzeller, çirkinler, egoistler, ruh hastaları, kendini gizleyen çekingenler. E daha ne lazımdı sana?

0|1
    0|0
    • Toplumda açıkçası bu kadar fevri, dengesiz, edepten bihaber, sapık ve düzensiz yüzdesi olduğunu sanmıyorum; burada her çeşit insan olması ayrı ama toplumu ne kadar ve hangi ölçüde yansıtıyor olması ayrıdır :)

Bence yarısından epey azını temsil ediyor.
      Teşekkürler.

• tamam da kapalı kapılar ardında neler yaşandığını bilemezsin ki. Az mı gazetede okuyoruz özellikle son zamanlarda. Yahu daha ortaokul çocuğunun 10 tane sevgilisi var hepsinin elinde cep telefonu kiminle neler konuştuğunu bilmiyorsun, her gün başka bir pedofili, tecavüz haberi okuyoruz, kadınlar eve tacize uğramadan gelse şanslı sayıyor kendini artık. Bence çok masum düşünüyorsun. Hatta bak kendi duyduğum bir örneği söyliyim hatırlar mısın bir zamanlar işte benim stilim diye bir program vardı bu program özellikle kahvelerde açık olurmuş oradaki herkes de izlermiş sence neden bir düşün bakalım. En basitinden bu mu namuslu, edepli toplum?

• Kahve olayını bilemeyeceğim; ortamım olmadığından ama doğrudur öyle bir söylenti varsa. Toplumun çok edepli olduğunu aslında ben iddia etmiyorum ki :) Bahsettiğim durum, sitedeki kitlenin topluma yansıması, buradaki durum gibi olmadığını düşünüyorum ama toplumun durumu konusunda kimse edepli diyemez.

• yarısından azını

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Toplumun yarısından azını temsil ediyordur.

0|1
    0|0
    • Hem de epey altında sanırım; haklısınız...

Yükleniyor...