Asgari Ücretliler Neden Ayaklanmıyor? Şaşırtıcı Değil mi?

asgari ücretliler açlık sınırının altında bir parayla köle gibi çalıştıkları halde neden ayaklanmıyorlar?
neredeyse hepsinin kredi kartı borcu var.
dünyanın en canım insanı da olsan, koyun da olsan emeğinin sömürüldüğünü anlarsın. o zaman neden isyan etmiyorlar?
Asgari Ücretliler Neden Ayaklanmıyor ? Şaşırtıcı Değil mi ?

Güncellemeler:
şirketinde 120 kişi çalıştıran bir müdüre sordum bu soruyu bana dedi ki : aman aman ayaklanmasınlar onlar ayaklanırsa biz ne yaparız.. bırak böyle iyi :D işte böyle ağlanacak bir hal değil mi bu?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kalifiye eleman olmadıkları için daha fazla para talep etme hakkını kendilerinde görmüyorlar.

0|1
    0|0
    • 25 yaşını aşmamış 3 yıl tecrübeli lisans mezunu iyi derecede ingilizce bilen insan ne zaman tecrübe kazanıpta kalifiyeli olabilir ki? ilanların geneli böyle eğer iş durumunu kastediyorsan ondan söyledim

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü bizim göz yaşı döktüğümüz onlar için üzüldüğümüz polisler ayaklanacak halkı jopluyorlar, itip, dürtüyorlar, gaz bombası atıyorlar, öldürüyorlar...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ayaklansalar ne olacak? Asgari ücret 3000 tl mi olacak sanıyorsun.

0|1
    0|0
  • Yapılan bir ankette devletimiz işçileri en tehlikeli topluluk olarak görüyormuş. Hatta pasif durumdaki eylemciler gibi bişey.

0|1
    0|0
    • artık bence insanları öyle bir kokutup sindirmişlerki öyle bir girdabın içine sokmuşlarki.. insanlar açlıktan ölse dahi asgari ücret yarıyarıya düşürülse dahi ses çıkarmaayacaklar...

• Bu anket değil. Tüm dünyada geçerli bir prensip

Yükleniyor...