Şu KS'de Birde ''Din'' Konusu İle İlgili Bir Kategori Olsa Ne Güzel Olurdu Değil mi :) ?

Hakikaten, yapsalar gerçekten iyi olur doğrusu. İnsanlar kendi inanışları ile ilgili soruları o çatı altında sorsalar herkez yerini bilir. Madem ki bu site avama yani halka seslenen bir yer böyle bir kategoride olsa çok iyi olur. Siz ne düşünüyorsunuz olmalı değilmi? :)

4|0
14|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Her sorunun altında sen sus yobaz yorumlarını gorurduk bol bol. ya da dini ksde değil camide ara sloganları falan cıkardı. Coksel olurdu 😂

1|1
    0|0
  • Katılıyorum , lakin o kategoriyide bozarlar idi..

2|1
    0|0
  • Lazım son günlerde dine saldıranlar varken hele elzem benim için de yenilik geliştirir hem siteyi.

0|1
    0|0
  • Bunlar din sorusu gorunce ucrak geliyo satasmaya karalamaya islamdan baska soran gormedim
    Ama olsa iyi olurdu

1|1
    0|0
    • kardeşim nasibsizler konussunlar istedikleri kadar biz böyle bir kategori olmasada sormaya devam edeceğiz. fakat olsa gercekten insanları rahat rahat soru sorardı. şahsen ben diğer kategorilerin hepsini engellerdim orası hariç :)

• Hayır güzel olmazdı saygı olmadığı için saçma sapan şeyler ortaya çıkardı..

1|2
    0|0
    • Fakat kimsenin saygısı bizi ilgilendirmiyor malesef kardesim.. Kişi nefsinden sorumlu. Ben saygı duyduktan sonra diğerleri için sadece dua edebilirim artık.. Bu devirde kimseye din anlatılmıyor. Adamlara sövmüşüz gibi davranıyorlar

• Normal halktan biriyim hatta KS halkından :) din konusu hassas bir konu yalnızca..

• Sen tez elden bir yere bağlan bu tavsiyemi dikkate al :)

• aynen mübarek.

0|1
    0|0
  • Dalga amaçlı boş sorulariyla orayı işgal edecekleri için olmaması daha iyi

0|1
    0|0
    • Fakat orayı sahiplenecek temiz yüreklerin olduğunuda biliyoruz bu sitede. Bence izin vermezdik kafire.. Herkez yerini bilirdi

• aynen katılıyorum en azından kötü yorum yapacak olanlar da o kategoriyi takip etmezdi. herkes özgürce sorularını sorardı bencelerini paylaşırdı

0|2
    0|0
    • Kesinlikle. şu an mesela bu soruyu bile sormuş olmam coğunu rahatsız edecek. takip et mesela görürsün kaçtane nasibsiz gelip saçma saçma yorumlar yapıyolar.

• Aynen öyle

0|1
    0|0
  • Aynen. Güzel olurdu

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • Ben de sormayı düşünüyordum :)

0|1
    0|0
  • ateist oldugum için istemıorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Burda ki dindarlar kendini alim gibi ateistler vb leri de einstein gibi hawking gibi dahi zannediyo. Burda ciddi bişiler konuşmaya gerek yok bence :D

1|2
    0|0
    • Ama abi iyi olmazmıydı? :)

• sence ks gibi bir yerde din olması mantıklı mı din bu kadar düştü mü yani. Tamam din her yerde de cinsellik konusunun altında da din olmasın yani başka bir site kurulsun öyle olsun :D

• Ataistler ülkeden sürülmeli:)))))

0|1
    0|0
  • Her laftan yobazsınız cahilsiniz diye çıkacaklar nasılsa kendileri hergun atom parçalıyor ya

0|1
    0|0
    • ahahahah güldürdün abi vallahi :) :)

• Anladim kardeşim sağol verdigin bilgiler için

• Allah razı olsun abi hayrlı günler :)

• Bence *18 muhabbetlerin olduğu yerde o konunun olmaması daha sağlıklı

0|1
    0|0
    • Arkadaslar bunu düşünmeyin bence.. Allah resulü taife her gittiğinde taşladılar.. Fakat o bu davadan vazgeçmedi.. Biz neden geçelim.. Olsa iyi olurdu bence

• bence bir. Nezaman tebliğ etsek birilerine adamlara sövmüşüz gibi davranıyorlar. bu sitede de cok sapık var malesef bu bariz

• O yüzden burda zarar göreceği için o konuya gerek yok burda zarar görmesini hiç birimiz istemeyiz

• Hiç de güzel olmazdı. Şmamlar biyerlerine sebze sokmaya başlamış, o kategoride neler olurdu kim bilir.

0|0
    0|0
  • Hiç gerekli değil.

0|0
    0|0
    • neden ki? yani sonnuçta buraya özgür bir yer diyoruz fana olmazdı bence..

• Fena olmasına olmaz fakat kimse o kategoriyi edeplice kullanmaz. Din gibi hassas bir konuda, üstüne üstlük kendi dinim olan İslam üzerine bilmeyen cahillerin lak lak yapması benim canımı sıkıyor. Zaten dini içerikte istediğin soruyu başka kategorilerde sorabiliyorsun.

Yükleniyor...