Yeni evlenicez ev almayı düşünüyoruz kirada kalmaktansa 1+0 alacağız mantıklı mı?

eşim sizce 2 aylığına ailemle kalır mı?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• bunu eşinizle konuşmayı deneyin bence... kabul ederse oturursunuz... birde bu bütçenize göre değerlendirin büyük bütçeli kiralar ise zor olabilir 1+0 şimdilik uygun gözüksede ilerde çocuk durumuda olacaktır... en azından 1+1 ya da 2+1 uygun olabilir... şimdilerde kira öder gibi ev sahibide olabiliniyor.. ama eşiniz kabul ederse bir müdedet aile ile yaşanabilir sonrası için daha sağlıklı karar verirsiniz...

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mantikli bence iki kisisiniz zaten

0|1
    0|0
  • ben anlamadım soru ayrı açıklama ayrı

0|1
    0|0
  • 1+1 olsn en azından 1+0 skntılı olur

1|0
    0|0
    • kimse yok zaten gelecek misafirliğe

• olsun yinede 1+1 iyidir diğerinde yat kalk otur yemek yap her şey aynı odada skntılı

• kulübemi o ne öyle 1+0 sıfır kısmı neresi oluyormuş. fiyatı ne kadar. 50000 den fazlaysa alma bence. ya da al kira parasını biriktirip onu satıp üstüne ekleyip 2+1 falan alırsınız...

0|0
    0|0
  • Yeni evliyswn ilk iki ay aile ile kalmak kötü olabilir
    Malum..

0|0
    0|0
  • Eşin ailenle kalmaz. Alacağınız evde de inanılmaz sorun yaşarsınız.

0|0
    0|0
    • Hangi şehir orası? Burda 90.000 e 4+1 lüx ev alınır be.

• @VoynukReis hiim anladim hakkinizda hayırlısı neyse o olsun ne diyelim mutluluklar dilerim :))

• @Ayicikpoposu Teşekkürler :)

• Kirada olcagina 1 oda evin olsun ytr

0|0
    0|0
  • Kalır ama sizin için sıkıntı olabilir eşin ailenle kavga ederse falan sıkıntı yaşarsınız

0|0
    0|0
    • sadece 2 ay altınları bozdurmak için

• Eşinize bağlı tabi bu durum bence onunla konuşmalısınız

• Evleneceğin kişi kabul ettiyse mantıklı bence eve yatırım yapmak yoksa o para uçup gider

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 1+0, evli birisi için mantıklı değil. en azından 1+1. Olmuyorsa kiraya çıkın. Kendinize eziyet edip evliliği çekilmez hale getirirsiniz.

1|1
    0|0
  • sıkıntı olur bir artı sıfırı unut sen.

1|0
    0|0
  • Ev al 1 odada olsa kiradan iyidir ev herzaman paradir durumunuz duzeldikce satar buyugunu alirsiniz

0|1
    0|0
  • Allah mesut etsin.

Bu bize değil eşinize soracağınız bir husus; tamamen onun bakış açısına bağlı.

0|0
    0|0
  • mantıklı sonra çalışır daha iyisinin alırsınız kiraya verceniz parayı kenara atıp

0|1
    0|0
  • 1+0 daire evli çiftler için kesinlike mantıksız. En az 2+1 lazım. Neticede bir kaç sene sonra aile nüfusu 3 olacak. Ebeveyn yatak odası + Çocuk odası ve salon. Bundan daha aşağı hacimli daireler evliler için üretilmiyor.

0|0
    0|0
  • İmkanları zorlayın en azından 1+1 alın.

0|0
    0|0
  • 1+0 ev alınır mı hiç ya

0|0
    0|0
  • Mantıklı

0|0
    0|0
  • Ne kadar fiyati sadece bir oda var galiba

0|0
    0|0

• 90 bin hocam gelen gidenimiz yok zaten

• 1+1 olsa mantikli ama ben almam kardeşim farkli seceneklerin yok mu izmirde evler çokmu pahali ya

• degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...