Film önerisi olan var mı arkadaşlar bu gece izlicem de?

Çok fazla dizi ve film izleyen biriyim ve artık film bulamıyorum ama gözden kaçırdıklarım oluyor mesela bu sene gene böyle bir soru sordum burda ve yıldızlar arasındayı ızlemediğimi farkettim oysaki ne kadar güzel bir film... o yüzden gözden kaçırdıklarım mutlaka oluyor. korku filmi olmasın sacma geliyor korkmuyorum onun dışında birden fazla secenek söylerseniz güzel olur arkadaşlar.

Güncellemeler:
kore filmi söylemeyin sakın ha
amann

0|0
18|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• John wick
    John carter iki dünya arasında
    Agent 47
    Jüpiter yükseliyor
    Galaksinin koruyuculari
    Yıldızlar-arası
    Marslı
    Kötü kedi şerafettin
    Ali kundilli 1 ve 2
    Şevkat yerimdar 1 ve 2
    Red 1 ve 2
    Zor ölüm serisi
    Yedinci oğul
    Son cadı avcısı
    Frankenstein
    Ripd ölümsüz polisler
    Jurassic world

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• In fonda al bosco, Türkçe adıyla Ormanın İçinde. güzel bir filmdi.

0|2
    0|0
  • yeni hayatı izle bide bugün aslında dündü var. boş evi izle...3 idiotu izle, her çocuk güzeldiri izle. sofinin seçimi, deney, kirli çürük ve adi yi izle :D

0|1
    0|0
    • hangisini daha cok önerirsin izlediklerim var içinde :D azcık karışık yazmısın yukarıyı baana öyule geldi :D

• bir otostopçunun galaksi rehberi. biraz saçma ama zamanında çizgi romanı bile varmış galiba... inception izle o zaman. 5. element. yargıç. sıkıysa yakalayı da izle keyifli bir film.

• otostopcuya bir bakim inceeptonu izlemiştim

• herşeyin teorisi, yaşa öl ve tekrar et, ghajini, inception

0|2
    0|0
    • herşeyin teorisi ve yaşa öl tekrar et nasıl? inception gibi böyle bilim kurgu zeka film mi m, i?

• inceptionu izledim biliyorum seviyorum öyle filmleri yaşam şifresi, mr. nobody mesela aynı inception gibi sonuna kadar izlemen gerekiyor yorumlaman gerekiyor sonra bende sana buınları tavsiye ederim benim sevdiğim tarz bunlar.

• inception yorumlayamıyorum hala :) o zmaan dediğim diger 2 filmi de seversin bence :)

• Harry potter

0|1
    0|0
    • izledim hepsini madem bunu önerdin bende sana önereyim onun tarzında bir dizi var the magicians diye mutlaka izle seversin.

• önemli değil unutmazsan bana yorumunu yaparsın ben cok begendim cok başarılı konusuda öyle :) dizibox dan bakabilirsin

• Evdeki Düşman/gerilim

0|1
    0|0
  • Not defteri :) dram aşk pek izlemezsin gibi de neyse :)

0|1
    0|0
  • Arınma gecesi 1 veya 2

0|1
    0|0
  • Bilim kurgu seversen word war zyi izle. Fantasticte yenilmezler serisindeki karakterlerin filmlerini izle.(Marvel sırasına göre git anlamazsın. Komedide kaçma birader hafif gizemli bihava olsun diyosan sherlock holmes serisini izle.

0|1
    0|0
  • ghajini

0|1
    0|0
  • Chappy

0|1
    0|0
  • Leon. İzlemişsindir türkçe adı sevginin gücü :) çooook severiiiim

0|1
    0|0
  • Leon sevginin gucu, esaretin bedeli, sanam teri kasa,, ek willian

0|2
    0|0
  • İnterstellar, Pulp fiction

0|1
    0|0
  • Sevimli Tehlikeli'yi izlemeni öneririm. Hem romantik, duygusal ve birazda aksiyonlu ^^

0|1
    0|0
    • ısmı biraz itici geldi sanki cılgın iki aşıgın komik hikayesi gibi?

• ya sen bana türk filmi desene şuna yaaaa en başndaaa :D

• Türk filmlerine karşı ön yargılı durma ya :D Aralarında çok iyiler var gerçekten

• Lucy , Leon (sevginin gücü)

0|0
    0|0
  • Kolpacino

0|1
    0|0
  • I origins

0|1
    0|0
    • ya ben bunu izledim gibi sanki ismi hiç ama hiç yabancı gelmiyor ama bir bakıcam sımdı

• Guzeldir 👍

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...