Çok yalnızım, ne yapacağım?

Yani Şu an kendimi çok yalnız hissediyorum, mesaj atanim yok. bir altarnatif Yoook. Böyle boş boş duruyorum. bir fikir verin.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• İyi şeyler düşün

0|1
    0|0
    • Düşünüyorum olmuyor

• Rica ederim 😊

• ☺☺ ☺

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• kuran oku

0|2
    0|0
  • Boşver hacı gerek de yok. Napican kapris mi cekicen yalnızlık en iyisi 😋

0|1
    0|0
    • Değil işte. ALLAH inşallah seni yalnız bırakmaz da şuanki yasayamadigin şeyi yasamazsin..

• Anlıyorum. Benim de kimsem yok halimi hatrimi soran ama ben bunları aşalı ve senin yaşadığın şeyleri yaşayıp geride bırakalı çok uzun zaman oldu. Üstesinden nasıl geldim orası hala muamma ama şu anda mutlu olabiliyorum çok şükür. Hala arada sana olduğu gibi gelirler ama üstesinden bir şekilde geliyorum işte. Gelmek zorundayız. Hepimiz tesadüfen gelmiş ve mecburen yaşıyoruz şu hayatta başka çaremiz ve yapacak bir şeyimiz yok.

• Bütün söylediklerine katılıyorum ama son söylediğin sey yanlış. Kimse tesadüf gelmedi, tesadüf diye birşey yoktur. Bizleri Allah yarattı ve biz mecburiyetten yaşamıyoruz. Allah için yaşıyoruz.

• yalnızlık kadar iyi bişey yok

0|1
    0|0
    • Paylaşacak kimseyin yok. Konuşacak kimsen kalmadı. Derdini tasanı anlatacak kimsenn yok. Herşeyi içine atıyorsun bunalıma giriyorsun. Gece dışarı çıkıyorsun heryer sana zindan gibi geliyor. Zor nefes alıyorsun. Iyi olan bumu?

• yo yanliş anlatmışsın bana göre bunalım degil özgürlük

• Bence henüz depresyona girmemissiniz siz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendinle konuş kardeşim kendi kendine yetmeye çalış

0|1
    0|0
    • Olmuyor işte çok yalnızım

• Eyvallah kardeşim söylediklerimi unutma onlar parayla bile satın alamayacağın hayat dersleridir, kendine dikkat et

• Çok iyi anladım eywallah çok saol.

• annen var ona sarıl anne gibisi yok bu dünyada

0|0
    0|0
    • Ben annemin elini bile zor öpüyorum. Utanıyorum bilmiyorum çok fakrliyim

Yükleniyor...