Erken yaşta evlilik?

Erken yaşta evlenmek doğru mu sizce? Siz olsanız evlenirmisiniz neden?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• benim tanidigim yapti ve pisman

1|0
    0|0
    • erkekmiydi ve yaşı kaçtı neden evlenmiş

• onu bende anliyamiyorum bir türlü akillanmiyor bizim milley

• millet

En İyi Kız Görüşü

• Herkezin kendi doğrusu var. evkilik sorumluluk ister. bunlarin üstesinden gelebilen birisi yapar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsan geleceğini düşünmeli. Evlenmeden önce meslek sahibi olmalı bence. Hayat bu kime ne sürpriz yapacağı belli olmaz. Yalnızken kadı kendi ayaklarının üstünde durabilmeli

1|0
    0|0
  • Kafadan 35 e kadar düşünmüyorum

1|0
    0|0
    • erkeklerde olgun olunca daha iyi oluyor çünkü kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşıyor ayrıca sizde bir sorun yok yani evlenmezseniz bile size evde kalmış kız kurusu demezler yani rahatsınız

• bence ailelerin sözü tabiki dinlenilmeli ama sende sonuçta olgun bir bireysin artık ailene güzel dille bir anlat derim evlenmek istemiyorsan

• Anlamıyor annem gitti evden bizi Başbaşa Bıraktı güya kızda annemin kankasının yeğenimi öyle birşey
      Başbaşa kaldık sktr ettim evden önce babam sonra annem ağzına sçtı kafayı yemiş bunlar

• ben daha evlenmediğime göre doğru bulmuorum :D

1|0
    0|0
    • sebep :))

• okumadan okulunu bitirmeden kendi ayaklarının üzerinde durmayan güçlü olmayan sırtını başkalarına dayayanlar yüzünden hepsi. ve evet genelde sonu hüsran oluyor pişmanlıklar oluyor ne yazık ki. neyine güvenipte evlenirler anlamış değilim aile baskısı mı acaba

• uzun hikaye bunlar :))

• Hayırlısı be..

1|0
    0|0
  • Evlenenleri görüyorum pek mutlu degiller. mutlu olanda var ama kişilikleri değişik oluyor..

1|0
    0|0
  • Keşke askerden gelir gelmez evlenseydim ya da daha önce

1|0
    0|0
    • yaşın iyi bence evlilik için fazla geç kalma derim eğer çok istiyorsan yani ama güçlü olmalısın bunun için kendine güven karşındaki kişiyi iyi seç sonra çok üzülürsün

• Zaten sıkıntı şu ki yaş ilerledikçe insan çok seçici oluyor her şeye bir kulp takıyor hayırlısı kısmet diyelim

• Erken yaş derken kaç yaşında. Ben 22 yaşındayım. Evlenmek istiyorum diye çevremden ailemden o kadar tepki aldım ki.

0|1
    0|0
    • bence erkek için uygun bir yaş eğer olgun bir birey oldun ve düşüncelerin de öyleyse neden olmasın neden öyle diyorlar ki genelde eskiler hep erken yaşta evlenirlermiş artık evlilik yaşı 35lere kadar çıktı geç evlenenler baya var

• eskiden erken evlenenlerin şimdi 22-23 yaşlarda evlenmek isteyenlere daha erken acelenize noldu demeleri çok garip...

• ben evlenmem 30 a kadar

0|0
    0|0
    • nedense bütün herkes böyle düşünüyor evlilikler geç olmaya başladı ya da hiç

• aynen hele bu devirde çok zor

• Hayatının hatası erken evlilik

0|0
    0|0
  • Eskiden lise 4 de arkadaşım vardı okulu bırakıp evlenmişti inşallah mutludur valla

1|0
    0|0
    • cinsiyeti neydi ve neden evlendi hele daha lise sonda 17-18 yuhhh

• sebebi neymiş

• Bilmem evlendi işte 17 yaşındaydı daha 18 bile değil yani düşün

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır çünkü o sorumluluğu alamam

2|0
    0|0
    • öğretmen misiniz zeynep hanım eğer öyleyse çocuklarla iyi anlaşırsınız neden sorumluluk alamazsınız yaşınız iyi gayet

• Yaşım 25 erken bir yaş mıdır bilmem ama bu yaşta evlenirim
    Ama yasim 15 olsaydı asla derdim ve hiç uygun bulmuyorum olunuyorsa bile 18 yaşamalı bir kiz evlenmek için

0|0
    0|0
    • 18 bile erken 15 zaten çocuk
      bence 25 ideal gibi okulu bitirip kendi ayakların üzerinde durmalı erkekten beklememeli herşeyi

Yükleniyor...