Ben artık gitmek istiyorum terk etmek istiyorum buraları ne yapacağım?

Biraz uzun ama gerçekten çok sorunlarım var ailevi var babam annem sürekli kavga ediyor anne bişi diyor babam cevap vermiyor kavga ettikleri zamanda babam anneme ailesine küfür ediyor derdimi anlatacağım kimse yok artık yurt dışına kaçmak istiyorum gerçekten bunaldım artık dini konuları yüzünden her gün ağlıyorum erkeklerden artık nefret etmeye başladım onlara dini ve toplumsal verilen üstün haklardan artık bıktım çok eş onlara çok huri onlara ya anlamıyorum bu kadar değerli oluncak bu kadar ağlamalarımın arkasında kalıcak ne değerleri var diye düşünüyorum balkona çıkıyorum yarı çıplaklar ben yarım kapri gibi bir şeyle çıksam sorun dar giysem sorun evde şort atlet uyumak istiyorum onu bile yapamıyorum babam görcek diye birde her gün kıskançlık krizlerim tutuyor cennete gidersem eşimi paylaşıcam diye acaba dünyada üstüme başka kadın alır mı diye haberim olmazsa diye ben namz kılan oruç tutan birisiyim ama son 1 senedir böyleyim kurtulamıyorum bunlardan düşüncelerden ne yaptıysam olmadıher gün geçtikçe nefret ettim erkeklerden bide hadislrede öyle bir anlatılıyor ki huriler ağlama krizlerim tutuyor artık inançsız olup çıkacağım günde rahat 5 6 kez uzun süreli ağlıyorum psikolojim bozuldu ruh gibi geziyorum sınava gireceğim kafam almıyor diyorum biraz bunları aklımdan atim tv izlim bir geziniyorum hocanın birine 2 eşim var bir tanesine bakmıyorum günah olur mu diye soruyolar youtube giriyim müzik dinliyim diyorum yine cennetle ilg şeyler çıkıyor yine kıskançlık krizlerim tutuyor tek dini de değil evdekiler ile artık anlaşaaz oldum diyor annem sürekli siz mi yapıyorsunuz siz mi temizliyorsunuz işine gelnce yaptırıyo temizliği diyo sonra dökmeseydin açmasaydın diyorum ben mi yaşıyorum sadece bu evde erkekler yapsın diyorlar yapmak zorundasın temizlik imandan gelir bıktım artık sanki sadece bana temizlik imandan gelir diye söz söylendi

Güncellemeler:
artık kafayı yicem kaçmak kurtulmak istiyorum snava odaklanamıyorum bıktım bana yıkılan bu sorumluluklardan dayanamıyorum artık bunu yazarken bile ağlıyorum
Güncel

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Din denilen zırvalık tarıma bağlı bağlı imparatorluklar döneminde köylüleri öcülerle korkutup ruhlarını esir almak için uydurulmuştur. Sistematik olarak insanın psikolojisini bozmak üzere formüle edilmiştir. Kadının emeğini sömürmenin bir hak olduğunu iddia eder. Kurtar kendini öcülerden! Yok öyle bir şey. Yaklaşık 50 yaşındayım. Bugüne kadar dine hiç ama hiç inanmadım. çocukken de inanmamıştım. Hiç suç işlemedim. Hiç kimseye borcum yok. Seni destekliyorum. İçinde bulunduğun durumu anlıyorum. Dediğim gibi, karanlığın içinde öcü möcü yok. Bütün bunlar senin ruhunu köleleştirmek için planlı olarak uydurulmuş saçmalıklar. Muhammet'in atına binip göğe çıktığının, sonra orada allah diye adlandırdığı kainatın kurucusu varlıkla konuştuğunun bir kanıtı var mı? İnsanı topraktan yarattık diyorlar, kanıtlayın! Şu oruç denilen şey bile köle sahibi Arapların kölelerine yiyecek sağlayamayınca uydurduğu bir yalan. Din yalanlar üstüne kurulu ve sen de bunların hepsinin yalan olduğunun farkındasın. Senin sorunun da bu!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yolun açık olsun

0|0
    0|0
  • Sen ayıptır söylemesi kafayı yemişsin bak yardıma ihtiyacın olduğunu anlayıp hepsini güzelce okudum ailevi sorunu olur insanın eyvallah E hadi aldatılmaktan da korkuyorsun peki
    Yahu cennet huriler bunlar ne alaka ya

0|0
    0|0
    • İşte anlamıyorsunuz beni bunlar bana çok ağır geliyor aşırı kıskanç biriyi ve hiç huzur yok bende dayanamıyorum artık kafa yeme kısmına bnde katılıyorum

• Vardır elbette doktora git dedim tedavi ol

• :( :(

• Allah'ın adaletinden şüphen var. bir de taktığın şeyler çok gereksiz. yani önce bir cennete git sonra kıskançlık krizine gir. hadi sevmiyosun erkekleri ki haksız değilsin genel olarak, peki bu kıskançlık niye? hayatına erkeksiz devam et

0|0
    0|0
  • Çok uzun yazmışsın. Sen çok dolmuşsun. :(

0|0
    0|0
  • bu kadar bunalma konuşmaya ihtiyacın var senin

0|0
    0|0
  • Aman aman Allah yardmcn olsun kardeş

0|0
    0|0
  • Ya ben dünya kadınları hurilerden daha güzel olacak diye biliyorum yanlış mı?

0|0
    0|0
    • istersem sultan olayım hiç umurumda değil ben kıskanıyorum biraz empati yapsenin karına bilmem kaç erkek verilcek ama sen hepsinden daha yakışıklı olcaksın bu avutma sebebinse tamam o zaman

• Ya var mı böyle bir ihtimal her dünya erkeğine verilcek ya valla dayanamıyorum ya

• Yine benim bildiğim yanlış değilse huriler bekarlar için olmayacak mı?

• Kayseriye gel kayseriye

0|0
    0|0
  • Gel kaç bna diycem seni tanımıyorum.. ama üzüldüm bnde böyle zorda kalan kzların elinden tutmak çok istiyorum şartlar zor bir çok kz senin gibi hatta.. ailen birs dindar o yüzden magdursun evin tek kızısın bunalmışsın snavların üst üste denk geldi heralde ileride gecer desemde gecmez galiba.. cesaret edip bişeyler yapman gerekiyo ya yeni bir yol ya da yeni bir iş bilmiyorum..

0|0
    0|0
  • uniyi kazan aılenden kurtul

0|0
    0|0
  • sakin ol sen müslümanligida yanlis anlamisin digerleride saten sözde müslüman müslümanlik bu değil hangi angut bunu dedi sana

0|0
    0|0
    • Bunlar okuduklarım

• Ya kurnda diyor huri diyor çok eş bunların neresi cahillik yazan şeyler işte? Hadislerde miraç alatılıyor cennet cehennem cenneti gezerken hurileri görüyorlar cehenne çokluğu kadın diyorlar ben kendi okuyorum dinlemiyorum kimseyi

• kardesim onlar sahih hadismi, miractada öyle birsey olmadi kim diyor bunlari, kuran okudunmu sen bastan sona anliyarak öyle birsey yok biz yüce allahtan bahsediyoruz o ayetide biliyorum onun anlami bu değil , bu arada bekarsin galiba illa evlenmenede gerek yok p. slik biriyle evleniceksen saten p. slikle evlendigin icin seni birakabilir önce kendini sev baskasini sevmen gerekmiyor

• Anlayışlı güzel bir eş bulursun evinde çıplak gezinirsin madem?

0|0
    0|0
    • Bu kadar yazdığımdan bnu mu çıkardın zekan beni büyüledi keşke yormasaydın kendini

• Diyorumki kocanın yanında serbestsin , Haram olan bişe yok helalinle rahat rahat yaşarsın

• aile konusunda seninle aynı sıkıntıları çekiyorum bir işe girdim kurtuldum onlardan kendi düzenime bakıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...