Günlük evler hakındaki düşünceleriniz nelerdir_?

bir insan bir günlük ev neden tutar ne amaç la kullanılır günümüzde bu günlük evler bir hayli çogaldı
hiç dogru amaçlarla kullanılmadıgını düşünüyorum ben

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşımın nişanlısı geliyor ve burada kalacak yeri olmadığı için günlük ev tutuyor. İlla düşündüğünüz amaç için kullanılmıyor yani.

Ama çoğu öyledir sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Babamın 'Bu kadar çok lüks bilmem ne konutun olduğu yerde olsa olsa fuhuş olur' diye sürekli ettiği bir laf var.

Bundan bir beş altı sene sonra ülke arap, ingiliz vs. turistlerin fuhuş yapma yeri olacak.

Hep yolu yapılıyor bunların, eğitimsiz toplum, yozlaştırılmış gençlik, bir gelecek sunulmayan 20'li yaş kategorisi, bu ortamda daha da çaresiz kalan ve arka plana atılan kızlar.

Bunların hepsi de kendine maneviyatçı diyenlerin yönetiminde yapılıyor.

Türkiye'de Antep tarafında seks kölesi satıldığına dair şikayetler oldu, mahkeme daha kanıtlar sunulmadan davayı kapattı.

Ülke nerelere gidiyor sanıyorsunuz acaba?

0|0
    0|0
    • Ha, otel yerine ev tutanlar da var, daha ucuza geliyor, orası ayrı.

• yaşadıgım yerde konutlar var ve hiç hoş şeyler duymuyorum o yüzden böyle bir soru sordum_?

• Arz talep durumu oluyor. En nihayetinde insanların yaptığına ettiğine karışılmaz.

Lakin Türkiye parası olanın bir iki hafta stres atıp ziktirolup gideceği üçüncü dünya ülkesi konumuna inmekte şu sıralar.

Avrupalılar zaten Euro ve kur dolayısıyla bizde her halükarda ucuza geziyorlar. Araplar ki asıl hedef kitle onlar, zaten para içinde yüzüyor.

Bişey ürettiğimiz yok, üretenin de önüne ya taş koyuluyor, ya da firması satılıyor.

Artık bu tür şeylerden medet umuyoruz. O kadar inşaat boş duracak değil ya.

Kızlar Ne Diyor 2

• Gunu birlik arkadaslar toplanıp bir seyler icmek icin tutan var. Kucuk ev partileri vermek icin tutan var. Sadece o amacla tutulmuyor.

0|0
    0|0
  • Kız atma, partiler.. Çok yapılır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...