Neden dost olmayi beceremiyoruz?

Evet neden? Birbimizin arkasindan konusyoruz kuyusunu kaziyoruz hakaret ediyoruz neden daha eglencelisini bulunca o yokmus gibi davraniyoruz dostumuzun hatalrini uzerimize almiyoruz onunla aglamiyoruz ama onunla guluyoruz ben yapmiyorum demesin kimse dostunuzun basina muthis bisey geldiginde uzuldugunuzu biliyorum buna cok sahit oldum uzerine alinan cevap versin niye boyleyiz dostumuz bile kiskansin diye 40 takla atan gosteris sever bir toplumuz..

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Böyle insanlar var elbet ama güzel yürekli insanlar da var kardeş.

Görmemişlik bu cehalet herkesin arayışı farklı hayatta ama bu yanlış kişiler doğruları net tanımlıyor hayat tecrübesinde böylelerine benzememek amacımız olduğunda daha iyi olabiliyoruz.

Kötüleri kendi hallerine bırak bir gün hayat anlatır herkese anlaması gerekeni sen yoluna umudunla devam et iyi insanlara denk geleceksin az ama öz olan hayatı daha çekilir kılan dostlar da var.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayatında öyle kişilerle karşılaşmış olabilirsin. Ama bunun için herkesi suçlayamazsın.

0|0
    0|0
  • güven yok ondandir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle oyle degilim. Cok kisiyle konusurum iclerinden birini secerim onunla dost olurum. Kiz anlaminda. Oyle cok arkadasim da yokrur cunku ben gercekten samimiyet kurup herbgun mesaj atiyorsam birine, değeri vardir demektir. Arkasindan konusmak degil dostuma, dusmanima bile yapmam. O sadece zavalliliktir. Varsa sozun gel yuzume soyle. Benim oyle bisey yapmadigim givi karsimdaki de yapmiyordur bundan eminim. Yoksa dostlugumu kazanamazdi ki.

1|0
    0|0
    • Sen yapmiyorsun ama cogu yapiyor arkadaslik nedir bilmiyorlar sen iyi bir arkadassin umarim karsindakide oyledir..

• InsAllah.. bence oyleler sevgimi iyiligimi hakediyorlardir bence.

Yükleniyor...