"Zenginler doysa, fakirler aç kalmaz bu dünyada". Bu söze katılıyor musunuz?

Bu söze katılıyor musunuz?
Açıklarsanız sevinirim..

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Doğru söz zenginleri doyurmak için çoğunluk kırılıyor bu hayatta tam da dediği gibi bu sözün.

Para babaları için savaşlar çıkıyor, para babaları şirketler yıkılan yerleri yapıyor, haklar çiğneniyor paralı adamlar kayrılıyor bizim kursağımızdaki lokmalarda bile gözleri var hala. Kolay yoldan para kazanmak için insanların hayatlarını pert ediyorlar kiralık katil ne ya böyle meslek mi olur?

Doymayan midelerini toprak doyuracak elbet ilahi adalette umudumuz artık.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• zaten bu kavga bu tartışma ve bitmeyen bir ihtiyaç nefsi kör etmiş insanoglunun doymak bılmeyen. Doğası gereği yetinmeyi bilmez insanoğlu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Söz dogru belli ki, ama zenginlerin doymak veya yetinmek vs. zorunda olduguna katilmiyorum.
    Adam bir sekilde beynini, elini kolunu ayagini kullanarak bir seyler feda ederek para kazaniyorsa istedigi gibi de harcar daha fazla da ister
    Söz doğru ama çözüm getirmez bence

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Ben hep şey derim tokun gözü doymadıkça açın karnı doymayacak

0|0
    0|0
  • Katiliyorum bu soze. anladigim kadariyla zenginlerin bir gozu doysa yardimda bulunur bilmem ne yapar fakirlerde bunlar sayesinde karinlarini doyurur barinir vs

0|0
    0|0
  • Aslında zenginlik , hep daha fazlasını istemekle oluyor. Fakirlikse , verilene razı kalmanın mecburiyetiyle. En çok üzüldüğümse biz önceden zenginiylede fakiriylede gururlu insanlardık... Artık herkes diğerinden bekliyor.

0|0
    0|0
  • Güzelmiş evet😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikleee

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Zenginlerin gozleri doysa fakir kalmaz diyo iste bence :)

0|0
    0|0
  • Zenginin gönlü olana kadar fakir ölür oğlum derdi babam.

0|0
    0|0
  • Zengiller savaşır fakirler ölür kısacası.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. aç gözlülükten bahsefiliyo

0|0
    0|0
  • Katılıyoruz