Tipe önem vermem diyen kızlar yalan mı söylüyor?

Bence evleneceği kişide tipe önem vermiyorlar. Şimdi kıza sohbet etmeye çalışsam tecavüz ediyormuş muamelesi görüyorum. Tip yüzde 70 karakter yüzde 30 etkiliyor. Tipsizlik çok zor ya

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• Hayir ya oyle hemen sohbete girme kizlar cekingen baslarina gelenlerden bize hak ver ayrica ustun basin duzgun olsun

0|0
    0|0
    • Cidden anlatsam inanmazsın ya üni okuyorum sınıfta bile ders hakkında bile pek konuşmuyorlar hep popi tiplerle takılıyorlar

• Ayip ya bende cirkinim sandim bu yyzden benimle de konusan pek olmaz ama guzelmisim sormustum yani bunun tiple alakasi yok sizin siniftada gruplar var demekki bu zamanda biliyorsun herkes grup kurmus onlarin aralarina almasi icin senin iyi guzel veya cirkin olman gerekmez onlarla ayni fikirde olmalisin bosver bence muhakkak diger fakultelerden ya da baska yerlerden arkadaslarin olucak aramaya devam et senin gibi olanlar var baya yalniz gezenlere sorabirsin gruplardan uzak dur bence simdi almadilarsa hic almazla aralarina bende konusmaya calisiyorum cevap bile vermediler dusun sanki yokum bide yemek yiyoruz terbiyesizlikten baska birsey degil

• Sessiz ve ozguvensizde durma her seye ragmen konusmaya devam et durusunu kaybetme

En İyi Erkek Görüşü

• Cebin şişkinse tipe önem vermiyorlar hakkaten şişkin değilse tip şart ikisi de yoksa sapıksındır 😊😊😊

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Bence karakter cok onemli ben oyle erkekler gordum ki brad pit gibi ama gram akil yok kultur desn face den bilfigi kadariyla sonra dedimki boyle geri kafaliyla hayat gecer mi ya ksina gozune bakmican surekli hos sohbet etmek istersin adam o seviyede degil

0|0
    0|0
    • Ne kadar kültürlü olursan ol bence tipsizlik gölgede bırakıyor hepsini

• Tip önemli tabii baya gerci tipi daha iyi olandan cok karakteri daha iyi olanı seciyoruz. Ama hic tip yoksa kızlar uzak durmayı tercih ediyor. Yine de cok güzel arkadaslarim var sevgilileri o kadar da yakisıklı degil. Kısmet yani o isler

0|0
    0|0
  • niye yalan olsun bende önem vermem. ister brad olsun ister backham ister kıvanç. önemli olan iç güzelliği :D

0|0
    0|0
  • Ne kadar tipe önem vermem diyen bir kız varsa yalan söylüyor kızlar yakışıklı birisi sirnasinda hoşuna gidiyo tipsiz biri yaparsa sapık yani bende bir kızım ama hemcinslerimi savunmam bazıları yakışıklı görünce de abazalasiyo

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Önem vermem

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • bir tek kızlar degil önem vermem diyen erkeklerde yalan söylüyor :)

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Bugüne kdar hiç yakşklı sevglm olmadı.

0|0
    0|0
  • İkiside önemli biri olmadan diğeri olmaz

0|0
    0|0
  • Tip onemli degil kuzenlerimden biliyorum

0|0
    0|0
  • Evet yalan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yalan. Kozlar önce tipe bakar. Paranın varsa önce paraya tabi. Onlar ne şeytan varyans ne yalanci

0|0
    0|0
  • Tabikide istedigi kadar karakter osu busu şusu desin iş reel e gelince degisiyor e tabi buradan yazmak kolay

0|0
    0|0
  • tabi olum ya soruyo musun bunu

0|0
    0|0
  • devede hörgüçtür tip :)

0|0
    0|0
  • tip onemli

0|0
    0|0
  • Tip yüzde 99karakter 1 bence kanka😊