Annelerin whats app kullanması?

Annem whats app indirmiş telsiz gibi kullanıyor şaka mı yapıyo gerçek mi anlamadım ahaha.. Sizede böyle mesajlar atılıyor mu? :)
Annelerin whats app kullanması?

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• O değil benim babam ayrı evde kaldığım için hergün üşenmez 2 mesaj atar test test diye 😂 Ne mana bende anlamıyorum ama kontrol amaçlı herhalde 😂 Kendisi çok şakacıdır bu arada ondan geliyor böyle şeyler aklına 😂

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• genelde disardan gelirken almam gerekenleri yazar ya da icerdeyse tv nin sesini kis falan yaziyor 😀

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Benim anneme daha dokunmatik kullanmak zor geliyor😂

0|1
    0|0
  • sizin anneler nasil whatsapp kullanıyor anlamiyorum. Ben anneme mesaj atıyorum 1 hafta sonra gidince ben okuyorum

0|1
    0|0
  • Aynen yaa uzun süre çevrimiçi olunca kimle yazıyon diye mesaj atıyo :D

0|1
    0|0
  • Yok. Benim annem benim kadar iyi kullanıyor

0|1
    0|0
  • Annemde sürekli bana seni seviyorum canım kızım diye mesaj yolluyor 😄

0|1
    0|0
    • Ahaha ne güzel bizimkinin aklına o tür şeyler daha gelmedi umarım gelmez 😄😄

• Annem de babam da böyleler sürekli kızım napıyorsun kızım nasılsın seni çok seviyorum o profil fotonu değiştir bacaklarımı kırarım sjsns
      İsyan edicem artık 😂

• Kırarım o telefonu kullanamaz

0|1
    0|0
    • Aa neden 😐

• Bana göre yanlış bir düşünce tarzı ama senin düşüncen tabi saygı duymak lazım

• Teşekkürler

• Annem mesaj yazinca on saat "yaziyor" diyor, sonra gelen iki kelime oluyor. 😂

0|1
    0|0
  • Benim annemde kullanıyor

0|1
    0|0
  • Benim annem de öğretim Teyzem yazisiyor bide şu hakeret öğrenmiş 😂😂 bunu görünce ölüyorum gülmekten Teyzem sor o işler face kadar felan hersey biliyor

0|1
    0|0
  • Hahah telsiz kullanıyor gibi anlaşıldı tamam 😂😂 arada böyle değişik mesaj atarlar 😄

0|1
    0|0
  • Böyle mesajlar almıyorum ama annemle konuşmak keyifli oluyor ☺

0|1
    0|0
  • Böyle mesajlar almıyorum ama genel olarak son görülmeme bakıp stalklıyor. :D

0|1
    0|0
  • Sen ne diyosuun benim ananemin vatsabı var😂😂

0|1
    0|0
  • Allahtan kulalnmio yoksa 24 saat yazar ne ydn ne yptn evse yattnmi diye

0|1
    0|0
  • Benim ananem 72 yasinda vatsap kullaniyo android teli var son model

0|1
    0|0
  • Anneni ismiyle mi kaydettin :/

0|1
    0|0
    • Neden 😐

• İnsan anacıığm , anammm annem diye kaydeder sen düz ismiyle oldu mu şimdi :/

• benım annemde kullanıyor ıyı oluyor arada cek resmı at anlatana kadar rahat

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hahah benim annemde kullanıyor ama bazen kelimeleri o kadar yanlış yazıyor ki gülüyorum bu duruma :) ama olucak pisti neredeyse :)

0|1
    0|0
  • anlaşıldı tamam :D

0|1
    0|0
  • Hayır benimki normal yazıyo işte 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...