Sizce hangimiz haklıyız? Çok kıskanç değil mi (fotolu)?

Sizce hangimiz haklıyız? Çok kıskanç değil mi (fotolu)?

Çok bunaldım artık. Abartıyor her seferinde.

1|0
110|124

En İyi Erkek Görüşü

• Zihtiret muratçım demle çayını iç:/

8|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saçma sapan ergen tripleri. Sende gidip zaten 5 erkek var masaya sığmıyoruz diye bariz kıskansın diye söylemişsin zaten aksi olsa "şu kadar kişi var kalabalığız" falan derdin. Orda 5 erkeği vurgulaman saçmalığın daniskası. Adama gelince kendine göre haklı yanları da var ama onun tavırları da epey rahatsız edici zaten. Ayrıca madem bunalıyorsun ayrılırsın, iki gündür sevgilinle olan konusmalarını atıp "ouff çok kıskanıyor bunaldım yaa" diye triplere girmen de ayrı saçmalık. Baştan aşağı çelişkisiniz, çift olarak.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 123

• Senin gibileri tertemiz dövmek lazım hiç iz bırakmadan.
    Mesela fileye portakal ve limon doldurup fileyle dövmek lazım

4|3
    0|0
  • Kıskansın diye geniş geniş konuşmuşsun o haklı

2|0
    0|0
  • Adam haklı kusura bakma. Fazla rahatsın, ne bunalması? Adamı bir de burada 5 erkek var zaten diyerek reddediyorsun şaka gibi 😄

1|0
    0|0
  • Abartiyor mu? Etek giysin senin bu davranisina laf atmayacak erkek, gevseyen ruhuna biraz fazla Murat. Sen cocugu haketmiyorsun :)

1|0
    0|0
  • yanlış anlama ama dur lan yanlış anla:))) hak etmişsin.. ben olsam hangover yaşarım bu olayın ardından senide tanımam:)))

0|0
    0|0
  • insanların duygularıyla oynamayın

3|0
    0|0
  • Sen gelme masada yer yok ne demek ya. Azıcık gururu varsa ; bulunduğun mekana gelir rahat rahat oturmanız için masa birleştirir hesabı öder ve çeker gider.

0|0
    0|0
  • Adam haklı. Cıvık cıvık düşünceleriniz ile birde çok bunaltıyor çok kıskanıyor haklı değil miyim diyorsunuz. Sen kendine Gev-Şek bir erkek arıyorsun. Hiç bir erkek müsade etmez bu duruma. 5 erkek var sığmıyoruz masaya birde sen gel diyorsun dalga geçermiş gibi sevgiline. Sevgilin o senin , Dışladığının ve kendinden soğuttuğunun farkındamısın. Hakediyorsunuz be herşeyi hakediyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Kıskanclıktan ziyade seni görme hevesinin kursagında bırakılmasının verdigi kırgınlıgı gördüm.

2|1
    0|0
  • Çocuğun numarasını verde ona senden daha düzgün bir kız ayarlıyayım. Seninle geçirdiği heran onun için bir kabus. Yazık çocuğa acıdım.

0|0
    0|0
  • Çocuğun yerinde olucam seni direk heryerden siler engellerim

0|0
    0|0
  • Ben tek bir şey söyleyeceğim kardeşte sana tavır yaparak aynı şeyi anlatmış anlamamışsın iyi oku bu yazıyı //

Sana yapılmasını istemediğin şeyleri sen başkasına yapma
    bu çocuk başkası da değil senin sevgilin sen anla artık gerisini

1|0
    0|0
  • Yemin ediyorum bunu bana bir kız söylicek ordan atlarım dolmuşa giderim orda kim var kim yok ağz8nı yüzünü kırar kızdan da ayrılırım. Cocuğu ga. vat yerine koymuşsun.

0|0
    0|0
  • O abartiyor tamam... Ya sen? 0_0

0|0
    0|0
  • Adam haklı. Daha seni insan yerine koyup mesaj atmış bir de. Seven adamlara acıyorum gerçekten ya. Ben olsam engeller semtime dahi sokmazdım seni.

0|0
    0|0
  • Ben hakliyim.

0|0
    0|0
  • bence sen de abartıyorsun.

0|0
    0|0
  • cocuk haklı don lastiği gibi genişmişsiniz

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Onu sen fitilliyorsun.
    Resmen kiskandirmaya çalışıyon yaptiginin baska aciklamasi var mi?
    "Canim zaten burda 5 erkek var masaya sigmiyoruz"
    Laf mı şimdi bu?

0|0
    0|0
  • Murat koçum, sen bu kızı boşver. Arda'nın sevgilisinin 5 kız arkadaşı ile takıl sen. Keyfine bak, birkaç gün cevapda yazma kudursun, siz eğlencenize bakın. :D

0|0
    0|0
  • Ya gevşek gevşek davranıp bir de buraya resmini atıp adamı fitil etmeyin olm. bir de soruyo hangimiz haklıyız diye. Adam haklı tabi. Madem özgür kız pozlarındasın niye birine ait oluyosun. Ayrıl istediğin masada istediğin sayıda erkekle otur. Bunalmış bir de haspam

0|0
    0|0
  • 5 erkek varsa adam hakli.

1|0
    0|0
  • tam dayaklıkmışsın

0|0
    0|0
  • Sen de erkek var deme yanında uyanık ol az 😂😊

0|0
    0|0
  • arkadaşın sevgilisinin arkadaşlarına sunmuş seni resmen ve bu salak çocuk hala seninle görüşüyormu ben olsam senin gibi kıza günagımı bile vermem

0|0
    0|0
  • daha ne istiyon çocuk kibar mülayim gibi

0|0
    0|0
  • Çoçuk haklı ama ben olsam dışarı çıkardım kızlarla uğraşmazdım :)

0|0
    0|0
  • Adam haklı beyler dağılalım.

0|0
    0|0
  • Murat iyi yapmis 😀

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    93

Kızlar Ne Diyor 109

• Burda beş kız var masaya sığmıyoruz bir de sen gelme dese bana sevgilim, yolarım 🙄 Çocuk haklı bence

0|1
    0|0
  • valla sen kaşınmıssın. benim böyle sevgilim olsun asarım. izin almak yok, haber vermek yok. sonra ilişkilerde mutlu değiliz diyorsunuz. Ulan ciddi ilişki böyle mi olur. Sizin yüzünüzden erkekler kaçıyor. Kaşar kaşar hareketler.

0|1
    0|0
  • 5 erkek? Aynı masa? Vay be. İntihar etmek istediğimde denerim bunu.

1|0
    0|0
  • Adam hakli 5 erkekfalan noluyor yani

0|0
    0|0
  • Keser döner sap döner gün olur hesap döner gibi bir atasözümüz vardı yanlış yazmışsam affola. Ayrıl bence. Bir kaç ay sonra sen de bu hale düşeceksin. İlişkilerin standart kuralıdır bu. Gelmek istiyorsa bırak gelsin. Eğer gelemezse sen de bir fazlalık gibi telefon ucunda beklersin zamanı gelince.

0|0
    0|0
  • kimin haklı olduğu ortada.. çok yazık ediyosun bence.. bu ona büyük bir haksızlık

1|2
    0|0
  • cidden abartıyo mu?

0|0
    0|0
  • Ama bacim sen haksizsin adam sana bisey dememiski ben herzaman kadinlarin tarafini tutarim 😊 ama sen haksizsin dogruya dogru adam hakli kisknmakta hic kusura bakma ama hatalisin ozur dile bence

0|0
    0|0
  • Normal demiş adam. Sen belirtmesen 5 erkek var bide sen gelme diye gayet ılımlı sen coşturmuşsun adamı

0|0
    0|0
  • Sende ki bu rahatlık nereden geliyor güzelim? Sende kaybetme korkusu yok net

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Cok haklisin kesinlikle haklısın kız fazla rahat davranmış bu sekilde olmaz. Sen onun sevgilisinin sonucta arkadaşı degilsin

0|0
    0|0
  • Haklı çocuk. Üşümedin inşallah? Sjajsjjsjsjsk

0|1
    0|0
    • orda bende gülecektim de niyeyse içgüdüsel olarak ayıp olur diye gülmedim :D

• Bence cocuk hakli yani 5 erkek ne ya naptin kizim sen git sevgilinle gez kadikoyde ne isin var elalemle

0|0
    0|0
  • Yuh kızım sende çocuğa gerek yok burda 5 erkek var zaten gelmene gerek yok demişsin. Çıldırmıştır çocuk tabi kıskançlıktan denir mi öyle şey ya 😅

0|0
    0|0
  • abartı mı evet senin rahatlığın fazla abartı. arkadaşlarınla buluşabilirsin onlar erkekte olabilir sevgilinin boyunduruğunun altına girmemelisin oda doğru fakat en azından karşındaki insanı düşünerek hareket et. beş erkek hiç birini tanımıyorsun sevgilinin haberi yok bence sen ayrıl sen daha da rahat et oda fazla acı çekmeden kurtulsun.

0|0
    0|0
  • Cocuk hakli ben sevgilimi vururdum , sevgilimde beni vurabilir boyle yaparsam 😄

1|0
    0|0
  • Cok zevksiz bir iliski ayril gitsin

0|0
    0|0
  • Allah aşkına senin neren haklı 5 erkeğin arasindasin çocuğa gelme diyorsun çocuk napsin kiskandirayim derken soğutma

0|0
    0|0
  • Ne abartmasi ya genis misin? Hem sevgiline gelme diyorsun hem 5 erkek var kalabaligiz diyosun. Ne bu modernlik mi?

0|0
    0|0
  • O haklı.

0|0
    0|0
  • Az bile yapmış

0|0
    0|0
  • Sen geçen ki konuşmayi atannkizsinndimi hani akrabaları gelen sanirim sevgilin çok kiskanc yapacak birşey yok 😃

1|0
    0|0
  • Ne abartması ya. Adam dibine kadar haklı. Sen kıskançlık görmemişsin..

0|0
    0|0
    • La bu kendi kendi kendine mesajlaşmış troll. Pazartesi gidecektim he unutmuşum pardon diyor. 😬😬😬😬😬

• kusura bakma ama haklı. o kadar erkek içinde sevgilin varken hem ne işin var hemde geleyim diyeni geri döndürüyorsun

0|0
    0|0
  • Abartmıyor çok haklı😑

0|0
    0|0
  • Çocuk haklı.

0|0
    0|0
  • Bence sen de onu bilerek kıskandırmış gibisin bunu sezdim

0|0
    0|0
  • Yerden göğe kadar sevgilin haklı empati yap biraz