Evli oldugunu bildiginiz eski sevgiliniz size s... tr cekse haksiz yere nasil bir intikam alirsiniz?

Kimse darilip kizmasin

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• soru biraz karmasık geldi evli adam bir kızla cıkıyor sonra onu kovuyor mu yoksa zamanında bekarken cıktıgı kız adam evlendikten sonra tekrar karsısına cıkınca mı kovuyor her ikisi içinde farklı cevap verecegim eger adam evliyken baskasıyla cıkıp sonra onu yanından kovduysa adam olsaydı da bastan ben evliyim diye kovsaydı ikinci secenekte adam evlendikten sonra eski sevgilisi karsısına cıkıp sevgi dilendiyse hak etmiştir kovulmayı.. burda kimden söz ediliyor bilmiyorum ama kişisel fikrimi söyledim sende darılıp kızma seninle alakası varsa.. :)

0|1
    0|0
    • Adam bekar kadin evli kadin adami haksiz yere s... ktr ediyo:)

• yukarıdaki söylediklerim kadın içinde gecerli kadın evliyken o bekar adamla sevgili oluyorsa sonra kovuyorsa delikanlı (baska kelime bulamadım delikanlı yazdım) kadın olsaymış da baştan kovsaymış ben evli bir kadınım deseymiş ama kadın yüz vermiyor bekar adam evli kadına yanaşıyorsa iyi yapmış :)

• Karisiyla arasını bozarm bende.
    Öyle birşey yaşamam tabiki istemem.

0|0
    0|0
  • Sktri çekip geri dönenleri de gördük bende onunla oynadım sonra aynısını yaptım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...