Cidden kötü bir durum?

Beyler bayanlar hiç tahmin edemeyeceğim bir boşluklaga düştüm bugün dışarı çıktım yapcak bişey bulamadım hiç arkadaşım yok ve 20 yaşındayım peki Nasıl bu hale geldim

mahallem tenha biyer 5 6 arkadaşım vardı onlarda yanlış yaptı artık konuşmuyorum hepsi menfaatçi
okuyordum ünide okulu da bıraktım okulda ki ortam da gitti şimdi geldim eve dışarı cıkınca gitçek yer bulamıyom kız gibi kapandım eve TV izleyip duruyorum bunalmaya başladım artık

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Boşver bazen yalnizlik iyidir 😏

0|0
    0|0
    • Bu zamana kadar bende öyle diyordum da biyerden sonra sarmıyor

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim sende cekingenlik var galiba bendede vardi ve hergecen yil ilerliyordu ve herseyine engel oluyordu. Psikiyatriste gittm , psikiyatri bunun yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan cekingenligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini, butun insanlarla olan iletisimini etkiledigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz platonik veya normal hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iş bul kendine hemde ortam yaparsın

0|0
    0|0
    • 10 15 güne başlıcam da sanayi de 😀

Erkekler Ne Diyor 2

• Sosyalleş dışarı çık gez. Mekanlarda otur. Tanışmak istediğin insanla tanış olsun bitsin.

0|0
    0|0
  • spora falan git oyalan işte üstelik çokta arkadaş heveslisi olma bence

0|0
    0|0
    • Aynen spora gitmeyi düşünüyom

• Yok bilader beyin ne alaka 😀

• niye bıraktım kardeşim git oku pişman olursun söylemesi eğer sıkıntılıysan dondur falan ama bitir kesinlikle

Yükleniyor...