Hic tanimadiginiz birrine derdinizi anlattiniz mi?

Bazen insanin en yakinindna daha yakin olurlar sadece anlatmak istersin anlatir dinler sonradan basinda agrimaz hic tanimadiginiz birine derdinizi anlattiniz mi benim Şu an cok ihtiyacim var mesela sokakta birini durdurupda sunlar sunlari yasiyorum demeyi cok isterdim siz yasadiniz mi hic boyle bir durum :( ?

0|0
14|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet anlatırım hatta dinlerim

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet sadece bu sitede ve iyi geliyorsunuz bana sağolun akıl veriyorsunuz ne güzel

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• çok fazla dinledim. anlamadım arkadaş herkez derdini bana anlatıyo dinlemeyi çok seviyorum gerçekten yani hiçbir zaman bundan şikayet etmedim yardımcı olabilmek çok hosuma gidiyo ama biride sormuyo ki seninde paylaşmak istediğin bir derdin var mı diye :D

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Evet oldu...

0|0
    0|0
  • Mesaj atabilirsin bende zamanında çok yaptım cidden tanımadığın birine anlatmak bambaşka bir duygu

0|0
    0|0
  • Coook yasadim. Eger anlatmak istersen buyuk bir zevkle dinlerim.

0|0
    0|0
  • evet ama daha cok dert dınledım burdan bır kac kısının

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• anlatmadım

0|0
    0|0
  • Anlatmadım

0|0
    0|0
  • Doktora anlattım!

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Burdaki arkadaslara anlatıyorum hep

0|0
    0|0
  • Özelden yazabilirsin.

0|0
    0|0
  • Hayır bana tanımadığım biri gelip derdini anlatıyordu. niye anlatıyordu anlamıyordum :)

0|0
    0|0
  • Anlatmadım.

0|0
    0|0
  • Aynen gel dertleşelim :(

0|0
    0|0
  • Çok gıcık bir durum gerçekten.

0|0
    0|0
  • hemde cokkkk

0|0
    0|0
  • anlattım sonra ona aşık oldum sonra aradan yıllar geçtı hala onlayım ve çok sevıyorum hala derterlım var şimdi daha buyuk dertlerım ve hala ona anlatıyorum

0|0
    0|0
    • Cocugu bogmada dertlerle😄isyan etmesin

• Olursen gel ogun bana anlatirisn derdini dertlesmiceksek niye variz canim😊

• benım derdımı kımse anlayamaz :(

Yükleniyor...