Kayserili imamın makatında salatalığın işi nedir?

Kayseri’nin Hacılar İlçesi’nde bir camide imam olarak görev yapan 39 yaşındaki F. M., önceki gün sahurda rahatsızlanınca ambulansla Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. İddiaya göre burada yapılan cerrahi müdahale ile makatından salatalık parçası çıkarılan imam F. M.’yi açığa alan müftülük soruşturma başlattı. İstanbul Tabip Odası ise sert bir açıklama yayınlayarak, imamın özel bilgilerinin basına yansıtılmasının kabul edilemez olduğunu belirtti.

Kayserili imamın makatında salatalığın işi nedir?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ben araştırdım bİr kaç kaynaktan adamın eşcinsel gay lerden oluşan bir tebaası varmış adam da din adamı tabii Bunları anlayabilmek için onların dilinden konuşabilmek için deneme yapmış sadece. Şaka tabii de yani bunu ifşa eden doktor hipokrat yemini ve hasta-doktor ilişkisine tecavüz etmişken, adamı açığa alan ahlaksız bir zihniyet var iken basın bütün din adamlarını kötülercesine bas bas bağırıyorken yağtığının konusulması ilginç. Adamlar irandan eşcinsel diye türkiyeye kaçıyor kaçanlar kim biliyormusun molla lar. Bu adamlar iranı yöneten seçkin din adamalrından oluşuyır bizim imam kadar konuşulmadı. Bu adamın işine kimse son veremez o zaman sanatçıya da izin verniyeceksin eş cinsel öğretmene de doktora da tamamiyle rezalet. Bz adamın yaptıklarını değil okuyup öğrendiği bilgilerle uğraşmalıyız. Birine taciz ya da tecavüz mü etti naptı da adamı ipe götürüyorlar anlayamadım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O kadar dinli imanlı (!) bir adamın g*tünde salatalık ne arıyor :DD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sanane onlara ne bizene. Dünya bozulmuş zaten normal insan mı var. Kıyametin kopmasını bekliyoruz

0|0
    0|0
  • Ya ne büyütüldü bu olay anlamıyorum

1|0
    0|0
  • Başkaları adına utanmak! Ve Tabip Odasına hak vermek :/

0|0
    0|0
  • Arayıp sorun arkadaş ne makatmış

1|0
    0|0
  • o değil de bende kayseriliyim :( ne desem bilemedim. hoca kayserili miydi acaba yoksa kayseride mi görev yapıyordu yeni duydum bunu

0|0
    0|0
  • basurdur :d

0|0
    0|0
  • İslamı kötüleyin devam.

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep seks

0|0
    0|0
  • imamın özel bilgilerinin basına yansıtılmasının kabul edilemez

0|0
    0|0
  • TM çözemedim:) eşcinsel dyolar

0|0
    0|0
  • Koyun kafalı

0|0
    0|0
  • Karısına sormak lazım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Özel diye birsey kalmamıs. Herkes herseyi duyuyor elestirebiliyor.

1|0
    0|0
  • İmamın kendi fantazisi arkadaş amma abartıldı bizene ya kimseye bir zarar vrrmemiş kendine yapmış ne yaptıysa. Basına sızdırılıp açığa alınması da ayrı bir mesele tabi. Onca suçlu tecavüzcü pedofilililer cezasız dolaşırken ortalıkta hemde..

1|0
    0|0
  • ne bicim soru bu yaa

2|0
    0|0
  • E ne var bunda. Salatalık basura iyi geliyor. Daha önce hiç duymadınız mı?

0|0
    0|0
  • niye sordun denememi yapacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...