En sevdiginiz huyunuz nedir?

En sevdiginiz huyunuz nedir.

Güncellemeler:
güncel

1|1
15|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Etrafımdaki insanlara zarar vermeden hızlı ve kaliteli yalan söyleyebilirim. Söylediğim yalanlara kendimi inandırırım. Bu sayede seneler sonra dahi konuşma esnasında yalan söylediğim anlaşılmaz

Ayrıca adrenalin salgılamaya bayılırım. Sık sık gezer kamp yapar ya da extreme sporlar tercih ederim. Hemen hemen her arkadaşımı dağda bir gece dahi olsa konaklamaya zorlamışımdır. Arkadaşlarımın karavan ya da çadırda konaklattığım zamanlarda gece ateş yakarak yıldızların altında muhabbet etmek zorunda bırakırım. Bu sayede arkadaşlarımı duygusal yönden tanıma fırsatı bulurum.
    12-13 Ağustos tarihleri arasıda bir kaç kız ve 3 erkek arkadaşımla Perseids Meteor yağmurunu izlemek içi dağa gideceğiz. Saatte ortalama 60 adet meteor düşecek. Her zaman olduğu gibi eğleneceğim Tabiki konuşmayanları konuşturarak gizli yönlerini öğrenme fırsatıda bulacağım =)

0|1
    0|0
    • yalan söylemek iyi değil , nerde izliyeceksiniz meteor yagmurunu, dagda mezar ayilari kaparsa seni napicaksin :)

• Ayılar kolay kolay insana yaklaşmazlar. Hemen hemen her hayvan ateşten korkar. Gideceğim noktayı burada söylemek istemiyorum. Fakat akdeniz tarafında toros dağlarında bir nokta. 4x4 karavan ile çıkılabildiği için tercih sebebim

Kızlar Ne Diyor 14

• İnsanlara yardım etme duygum

0|1
    0|0
  • İnsanları iplememem 😀

0|1
    0|0
    • gereksizlerse iblemiyeceksin saten tebrikler :)

• kinci değilim

0|1
    0|0
  • Sabırlı ve güvenilir olmam

0|1
    0|0
  • Merhametim

0|1
    0|0
  • Merhametliyim hem de fazlasıyla.

0|1
    0|0
  • Yardımsever olmam :)

0|1
    0|0
  • hayatın tadını çıkarmam olumsuzlukları çabuk unutmam

0|1
    0|0
    • tebrikler karamsar olmayin elbette iyi aksamlar :)

• beni hayal kırıklığına uğratan insanları tamamen silebilmem

0|1
    0|0
    • üzülmeyinde iyi olun kardesim iyi aksamlar

• yok.

0|1
    0|0
    • en sevmedigin huyunu söyle ozaman sende :)

• tamam kardesim üzülme ya olur böyle seyler sen dua et iyi olur hersey iyi aksamlar :)

• sanada iyi akşamlar

• Dik başlı olmak

0|1
    0|0
    • dik basli olmak iyi değil ama

• bende snir oldum neyse aynen bosver iyi aksamlar

• Sağol sanada

• Her nedense iyi huyumu bulamadım :)

0|0
    0|0
    • demekki iyi huylusunki bulamiyorsun huysuzmusun yoksa :)

• kötü biri oldugunu söylüyorsun bende erkeksin o halde dedim bir bayan nasil kötü olabilir fazla kötü olamaz kötü huydan kastin tembellikse o olabilir oda kötülük değil careside var

• Ön yargılarını alıp git buradan

• çirkeflıgımm

0|0
    0|0
    • bu nasil cevap dediginin anlamani biliyormusun bilmedigin birseyi söyleme bence anlami igr. nc bakabilirsin googleden

• Sakinligim

0|1
    0|0
    • sabirli olmak iyidir ama yeri gelincede hadlerini bildirmelisin

Erkekler Ne Diyor 14

• Çok fazla kinayeye, oldubittiye (emrivakiye), bezdiriye (mobbinge), normalde yanlış anlaşılacak şeylere, nüdizme, cinsel sallantıda/şehveti bol olanlara, eş cinsellere, normalde bu hâllere edilenlerin çok üzerinde engine gönüllü davranıyorum.. :) Ne salladım bro? Ama gerçekten, öyle.

1|2
    0|0
    • seninki hos görülüge girmiyor ne saydin böyle dag gibi yükü yüklenmisin gidiyorsun cobanlar gibi baya salladin :)

• Tabii ki hoş görüye girer; aslında "ahlakçı kesilmem" demem gerekiyordu, terim yanlış olmuş biraz.

• Acımam.

0|1
    0|0
  • Vefalı olmam

0|1
    0|0
  • Bisiyimi sevmem

0|1
    0|0
  • Çok anlayışlı birisi olmam 😊

0|1
    0|0
  • İnsanları çabuk anlamak, onları çözmek :)

0|1
    0|0
  • Yardimseverligim

0|1
    0|0
  • çok soguk kanlıyımdır

0|1
    0|0
  • Başa buyruk oluşum.

0|1
    0|0
  • Yardım sever