Bu olay bendeki durum nedir çözemedim. Bende büyü mü var?

Kimk sevsem kimle bulussam kimden hoslansam olmuyor bende nedenn neden bir bakiyorum baskalarina gidiyorlar artik agrima gidiyor bende büyumü var gecen gun ilgi duydum cocukla bulustum bana cok ilgliydi ya oyle boyle degil sonra birden bahanee buldu yanimda kalkti kalkalimmi dedi sonra ertesi gün bir baktim eski kiz arkadasina dönmus whatsapptan bide silmemisde beni mutluluk pozlarini goruyorum canim cok yaniyor napcam ben?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• yeminle aynı sey bendede var :) napcaz biz :)

1|0
    0|0
    • Cok zoruma gidiyor neden boyle oluyor

• iyi birisin sen dimi yani arkadaşların tarafından aşırı seviliyosun herkezle iyi anlasıyosun kendinden buyukler ve cocuklarla cok iyi geciniyosun ama sevgili anlamında iyi adımlar atamıyosun haklı mıyım

• Ohaa vala dogruuu kesinliklee hatta bszi arkdslrm. kiskanirlar beni hislerin kuvvetlimi senn bn sok

• Herkese kısmetin kadar yakın kısmetin kadar uzaksın.

0|0
    0|0
  • uzulme her ışte hayır vardır senın kısmetın ıllakı bır yerden gelecek buyu dersen belkı nazar olabılır sende cıdden felak nas surelerını oku dıyecem okuyorsundur ınşallah her şey bundan sonra kalbıne gore olur coook mutlu olursun hanı bır şarkıda dıyor aglıyan şu kalbımı susturacak sevgılı kımbılır nerelerde hangı koşede gızlı beklıyorum o mechul sevglıyı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...