Arkadaşlar evinde muska gibi yazılmış yazı buldum resmini atıyorum ne yazar burda yardım edermişsiniz ?

Arkadaşlar evinde muska gibi yazılmış yazı buldum resmini atıyorum ne yazar burda yardım edermişsiniz  ?

0|1
16|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir yerde felak suresi yazıyor. Bence korunmak için yazılmış

0|0
    0|0
    • Evime Nasıl geldi anlamadım

• Bir arkadaşıma okuttum çocuk hep kuran okuyor duaların tuhaf olduğunu söyledi sesli okudu hepsinin son ses kısmı farklı bitiyor

• Bilmiyorum. Normal dua işte

En İyi Erkek Görüşü

• Sen hatırlamıyorsan belkide birisi senin adına hazırlamış olabilir. Birçok kişi arapça da nas ve felak demiş. Ama içinin rahat etmesi adına bir medyuma gösterebilirsin.

Bu durumlar ciddiye alınmalı. Arapça ile süryanice gibi yazılar bazen karıştırılabiliyor kişiler uyanmasın diye.

Büyünün de bazı etkileri olabiliyor. Vucudunda sırtında ağrı hissetmeye moral bozukluğu yaşamaya psikolojinde değişik durumlar yaşamaya başladın mı?

Bu arada kontrol et ismin bir yerlere sıkıştırılmış mı doğum tarihinde bazı şekil kalıplarında yazılmış olabiliyor. Arka tarafında çarpı işaretleri tikler varmı?

Evini sirkeli su ile temizlemeni öneriririm. Bunuda sirkeli suya yatır ve daha sonrasında akan suya yani denize at. Evinde çok tutma.

Umarım kötülüğe hizmet eden bir şey değildir.

0|0
    0|0
    • Hocaya götüreyim ozaman bir dostum çok sağol haklı olabilirsin annemle babam dışında ibadet eden yol öyle aşırı yani

• Süryanice diye arat googlede harfleri biraz karşılaştır bekide o aldabedir. Eğer o alfabe ise cidden o şeydir yani

• Hocaya götürcem direk en iyisi olur herhalde

Kızlar Ne Diyor 15

• Okuyabildüğüm kadarıyla ihlas Felak nasıl ve karınca duası var galiba. Büyü falan değil bu merak etme. Korunmak ya da bereket amacıyla yazılmışa benziyor

2|0
    0|0
    • Tek yasıyorum nerden geldi evime anlamadım salonda buldum

• Yazılanı okudum nasıl dua değil der. Felak ve nasıl ve ihlas İn ayetleri var. Ayrıyetten yedi uyurlar varsa hani üç yıl boyunca mağarada uyuyakalmışlar onların isimleri geçiyor birde. Yanılmıyorsam bereket duasında geçiyordu o isimler

• Arkadaşım sürekli kuran okuyan birisi sesli okudu bana bire bir alışık olduğumuz dualar değil hepsinin sonu farklı sesle bitiyor

• Felak ve nas sureleri yaziyor hased edenlerden ve kem gozlerden korunmak icin muska degil kuran ayetleri ne guzel iste korumak isteyen biri yazmis bence yerine koy 😊

0|0
    0|0
    • Salonda yerde buldum

• Arkadaşımın dediğine göre harfler normal değilmiş

• Hocaya göster bence ama bildiğin tanıdığın bir hoca olsun

0|0
    0|0
    • Piskolohim bozuldu yav tek yaşıyorum

• @Darkthought bilmiyorum valla çok bakmadım bile büyü falan diyince korktum 😂

• Arapça bilen birisine gösterdim felak nas değil dedi anlamadım bişey çok benziyor ama okuyamıyorum dedi

• Dua olduguna inanmıyorum senden habersiz biri neden koyar bunu? ve yanlız yasadıgını söylüyorsun arkadasınada göstermissin normal degil.. hemen bir hocaya göster kime gösterceksen artık

0|0
    0|0
  • Arapça okumayı az çok biliyorum felak ve nas surelerini gördüm diğerini bilmiyorum ne yazıyor bana muska gibi gelmedi

0|0
    0|0
  • Kuran yazısı bu muska olduğunu düşünmüyorum çünkü okunabilyor okuyabikiyorum yani. Muska da genelde kuran harflerinin harekeleri olmaz

0|0
    0|0
    • Arkadaşım tuhaf dedi harflere

• Yok gayette düzgün harfler kuran okuyabilen herkes rahatlıkla okuyabilir

• Büyü bu.

0|0
    0|0
  • Felak suresi ve karinca duasi var sanirim kötü bisey degil yani korkma. Büyü diyenlere inanma sen :)

0|0
    0|0
    • Kuran bilen birisine okuttum harfler biraz tuhaf dedi doğru mu

• Ya bilmiyorum ama ben felak suresini okudum resmen

• Okumaya okutmaya çalışma. Büyü ise zaten okuyana tesir edermis. Ben sadece besmeleyi okudum ama büyüde besmele olur mu bilemem.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum tek yasıyorum nerden geldi anlamadım

• 2. felak 3. nas suresi

0|0
    0|0
    • Korkmayın büyü değil bu hatta nas ve felak büyüden korur. Cinlerin şeytanın ve insanların şerrinden Allaha sığınırım diye geçiyor mealinde

• Arkadaşa gösterdim dua olmadığını iddia etti

• Dua değil sure onlar kuranda geçiyor. Çok ileri düzey olmasa da Arapça biliyorum beyefendi.

• bir hocaya git. en iyisi

0|0
    0|0
  • Ayy boyle seylerden hep korkmusumdur

0|0
    0|0
  • hocaya gıt bence bu normal degıll

0|0
    0|0
  • Yakma sakın şunlara uyma

0|0
    0|0
    • Arkadaşım dua olmadığını söylüyor ama bilmiyorum

• Öyleysede yakılmaz delimisin

• Napcam peki

• anlamadım ama tuhaf sanki bişey de damlatılmış.. hani diyolar ya domuz yağı damlatıyorlar falan ay allah korusun :S

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet, bu trol değil, gerçekten Kur'an-ı Kerim Arapçası ile yazılmış, modern Arapça değil. Ama size yardım edemeyeceğim çünkü anlamını bilmiyorum. :'(

1|1
    0|0
  • Annene sor. O koymadıysa yak bence

0|0
    0|0
  • Kismet baglama. ya da kismet kapama buyusu. Olabilir ayird edemedim mahallendeki cami hocasina bir okut o anlar kesin

0|0
    0|0
    • İmamlar böyle seylere pek yanaşmıyor genelde ama hocaya gidiyim en iyisi

• Bastaki.
    Felak ve nas suresi diğerlerine bakamadim

0|0
    0|0
    • Eminmisiniz hocam

• İcine sinmiyorsa teravih namazından sonra gidip hocaya danisabilirsin merak etme sorun yok

• Okuttum yatmak birine adam diyor okunmasın diye bagzı harflerin ikinci türünü kullanmışlar öyle bişeyler dedi hocaya götüreyim en iyisi tanıdığım sağlam bir allah dostu var

Yükleniyor...