Kapat

Arkadaşlık bile mi bitmiş bu devirde?

dayanamıyorum artık bir hastalandık 5 aydır eve tıkılıp kaldım hastane ev gidip geliyorum sevgilimiz desen o yok bir arkadaşlarım var diyodum candan yürekden biriniö arıyorum oyun oynuyor diye açmıyor biri verdigi sözden dönüyor sanki canını parasını istedim kavgaya çagırıyorum sanacak hepsinin yüzünü gördüm acaib sinirlerim bozuk be hani derler ya dost kara gün de belli olur aynen öyleymiş hepsine tekmeyi basdım dost arkadaş dedigin böyle olmaz ben iyileşip dışarı çıkabildigim zaman hepsi peşimde dolanacak ben bana yeterim kimseye ihtiyacım yok sadece içimi dökmek istedim millet size anlayacagınız gibi dertleşek konuşacak kimsem kalmadı

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Sen bir iyileş çık sokağa onlardan iyisi olmaz sorsan hep yanındaydılar bla bla.. acaba insanlar mı böyle yoksa bize mi hep böylesi denk geliyor

0|0
    0|0
    • bilmiyorum orasını geç olmadan yüzlerini gördügüm için bir yandan da seviniyorum artık dostum arkdaşım olmacak hayatımda sadece tanıdık olacak hepsi yalnız kurt takılacagım sokaga çıkdıgım gün de rüzgar gibi esecem ama iyileşmem uzun sürecek iyileşebilecekmiyim o bile belli degil

• Yok o anlamda söylemedim yani lafın gelişi iyileş anlamında :)

• teşekkür ederim

En İyi Erkek Görüşü

• Yazik sana bea

0|0
    0|0
    • ben kendime acımıyorum ama canımı sıkdılar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• Samimi arkadasliklarda bitti yok bu devirde

0|0
    0|0
    • hep birlikde gezer tozar yarımlaşırdık bizim odstlugumuz çok iyiydi gel gör manzaraya büyüdük diyemi böyle yoksa herşey çocukken mi iyiydi çocuk aklımızla saf düşünüp dost degil kardeş derdik birbirimize

• Silsinler bosver sende affetme sakin

• öyle artık tek tabanca takılacagım

• Bosver kardesim 3 kurusluk insanlar icin değmez hepsi gelip gecici

0|0
    0|0
    • aynen deger verdik degerimizi bilen yok

• Gerçek dost değiller demekki
    Benimkiler olsa hemen gelirler

0|0
    0|0
    • anlamadım bende bunlar çok uzun yıllardır arkdaşlarım başka yerlere gittik hastalagımdan dolayı dışarı çıkamıyorum diye kimse sallamıyor kendi kafalarındalar gerçek dost dedik yaptıklarına bak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...