İyi insanları nasıl tanırsınız?

Malum etraf karaktersizlerle dolu. Selam verene şüpheyle baktığımız şu dönemlerde gerçekten iyi dediğimiz insanları nasıl tanıyorsunuz?

2|0
20|1

En İyi Kız Görüşü

• Edebinden ve saygısından kötü biri belli eder yamuk olduğunu doğru olan biri de belli eder ayrıca enerji meselesi de var kötüler negatif elektrik yayıyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• Tavırları konuşması kendini belli edebiliyor.. Bazı insanlar kendini belli etmemek adına kontrollü davranıp kontrollü konuşuyor, ortaya oynama olayı bir nevi.. Böyle insanlarla daha mesafeli olmak gerekiyor.. Ve kendi adıma en başta sevmediğim insanı bir türlü sevemem 6. his diyebiliriz buna, genelde de hislerimde yanılmam..

0|1
    0|0
  • Benim gibiyse iyidir 😂😂😂

0|1
    0|0
  • www.hdsonbolumizle.com/.../3 bu linkte 4:00 dan başlayıp 4:23 e kadar devam eden müziği bilen varmı? linke basınca reklamı geçip izleyin

0|0
    0|0
  • Taniyamazsiniz

0|0
    0|0
  • Ben hic taniyamam, tanimaya da calismam. Her kese iyi gozuyle bakarim ta ki bir kazik atana kadar. Atmayadabilir 🙄😊😊

0|0
    0|0
  • Bir tarifi yok. Hislerime güveniyorum

0|0
    0|0
  • Adamı gözünden anlarım ya. Huyu suyu belli olur zaten

0|0
    0|0
  • Tanıyamıyoruz malesef..

0|0
    0|0
  • Sana karşı iyi olan insanda mutlaka empati kurma yeteneği vardır. Ondan sonra da dürüstlük gelir. Ama tamamen iyi olan insan yok bu devirde kötü huyları olmasına rağmen iyi olanları anlattım ben sonuçta kime mükemmel değil.

0|0
    0|0
  • Uslu bir çocuk olunca

0|0
    0|0
  • Bir insana hemen iyi diyemezsin zaten zamala anlarsın ne olduğunu

0|0
    0|0
  • Gozlerinden:):)

0|0
    0|0
  • düşmüş gibi yaparım