Motor kullanan bayan?

Arkadaşlar ben motor alacağım ve motorlar hakkında hiçbir bilgim yok sizce ne tür bir motor almalıyım? Çok pahalı olsun istemiyorum ama today gibi çıtı pıtı bir motor da istemiyorum?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• İlk önce düşük cc ile başla.
    encrypted-tbn0.gstatic.com/images bunun gibi. Bence bir kızın/kadının motor sürmesi çok güzel. En azından bana öyle geliyor.

0|0
    0|0
    • Ama bu modellerden pek hoşlanmıyorum daha çok spor modeller ilgimi çekiyor :)

• Race serisi motorları ilk motor kullananlara önermezler. Çünkü yüksek beygir ve oturuş farkı vardır. En azından belli bir seviyeye kadar gelene kadar küçük cclerle uğraşmalısın. Yoksa o büyük motorlarla düşersen ayağınıda kırarsın. Motoruda kırarsın. Ayrıca zaten ehliyetler bölündü. Onlar daha iyi bilecektir.

• Anladım teşekkürler 😊

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Bence Motosiklet almamasından. EĞER tecrüben yoksa yaz aylarında alıp binecegin araç Sana dezavantaj sağlar. Ehliyetin varmı? Kaç kez motosiklet kullandın?

0|0
    0|0
    • Ehliyet almadan almayacağım zaten. Sadece fikir edinmek için soruyorum

• Her gün şehrin ta öbür ucuna gitmek zorundayım o yüzden motor istiyorum:)

• Elektrikli bisiklet al. 3BİN watt. Plaka yok Sigorta yok muayene yok vergi yok ehliyet isteyebilir. İstersen sigorta da yaptırabilirsin. şehrin diğer ucu diosun hangi şehir bu

• 0|0
    0|0
  • Arkana oturan sana sarilsin yeter 😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...