Facebook'ta yazmaya cesaret edemediğiniz yorumlar var mı?

Geçen gün lisedeki sınıf arkadaşım evlenmiş. Üniversiteye gitmedi nişanlandı ayrıldı şimdi evlendi en sonunda. Neyse uzatmayayım. Facebook fotoğrafları "yeni malikaneeee " şeklinde açılmış bir albümde bir sürü fotoğraf. Yatak takımı, buzdolabı falan. Aşırı pembe olan bu fotoğrafların arasında kahvaltıya gittiklerini gösteren fotoğraflar var. Başık olarak "kocişimle kahvaltı keyfii, kociş mocis, aşk budur bee" şeklinde şeyler yazıyordu. Nezaketen altına şunları yazmak istedim.

"Ulan hayatta kadın olmaktan başka hiçbir başarın yok, ne çalışırsın ne başka bir şey yaparsın. "Ben yemek yapmayı bilmem ki ehehe" şeklinde güldüğünü bilmeyen yok. Şimdi gelmişsin görgüsüz gibi evlilik budur gibi şeyler yazıyorsun. Kocismiş ahmak kadın..."

Evet rahatladım. Var mı sizin?

2|1

En İyi Kız Görüşü

• 2010 yılında dedem ölümelrden dönmüş yetmemiş üstüne kalp krizi geçirmişti twitterı kapatmıştım o dönem face 'ten yazıyım rahatlıyım demiştim cahillik akrabalar üşüştü başıma babam '' face 'ten paylaşma hastalıkları '' dedi aşiret olmayan aşiret kalabalığına sahip sülalem bıktırdı canımdan o gün bugündür yanlış gördüğüm genel şeylere feryat yorumlarımı atar bırakırım face 'i bütün akrabaları da sildim 13 kişi kaldı abim ve bir kuzen numunelik var.

Face yer bildirimleri manyak bir şey bir de yemek paylaşan kadınlar bir bırakın ya biz fotosentez yapmıyoruz!

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok genelde ne yazacaksam yazarım, içimde tutmam, o yüzden genelde engel yerim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Facebook kullanmayı bırakalı çok oldu. Fakat yeniden kullanmaya başlasam arkadaş listemde sövmek isteyecegim çok insan var :D

1|0
    0|0
  • Facebook um yok

0|0
    0|0
  • En çokta gerçek hayatta tanıdıklarımızın orada kendilerini çok farklı göstermeleri insanlardan soğumamı sağlıyor.

0|0
    0|0
  • Facebook kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Yoo herseyi yazarim ama facebook kullanmiyorum

0|0
    0|0
  • Bunu ona mesaj at yorum değil de.😂 Valla ben sustuklarımı söylesem etrafımda insan kalmaz.

0|0
    0|0
  • kendini geliştirmeden beni eleştirmeye çalışan insan müsvetteleri der susarım

0|0
    0|0
  • Belki öğrendi yemek yapmayi allahım bende kociş istiyorum ya

0|0
    0|0
  • Facebook yok olmasin istemem akrabalar engelemekten kemiklerim kırılıyor

0|0
    0|0
  • İstersem yazarım

0|0
    0|0
  • Aslında kadın olmak onun bile başarısı değil doğuştan kendi seçimi dahilinde dahi değil. Bu tip hem cinslerimi anlamıyorum asalak gibi başkasının eline bakarak nereye kadar yaşayabilirsin? bir insanın hiç mi zoruna gitmez işe yaramaz olmak ya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Buraya degil dostum oraya yazsan daha cok rahatlardin...

0|1
    0|0
  • Sosyal Ağ size şunları kazandırır ; Karşılaştırma yapmayı (Onun busu var benim yok), İkiyüzlülük, Ahlaksızlığı medeniyet diye gösterir, İnsan iletişiminin önüne geçer (Asıl amaç vakit öldürmektir), Duygularınızı yok eder, Cahillik kazandırır.

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • sanane zorunamı gıdıyor ınsanlar bır kere evlenıyo nolmuş yani resimlerini atıyosa görgüsüzlükmüş görgüsüzse görgüsüz takipten çıkarsın olur biter ne kadar nefret dolu kıskanç insanlarsınız siz

0|0
    0|0
  • :) kendini bilmeyene dencek pek bişey yok

0|0
    0|0
  • birine soyleyecegim varsa 7 sulalesinden girerim hic sikinti degil

0|0
    0|0
  • Bir keresinde kendime kiralık katil arıyorum yazdım
    kıyamet koptu sanki

0|0
    0|0