İşid istanbulun göbeğine kadar gelmiş?

birde poz vermişler şaka gibi, ne düşünüyorsunuz halimiz acı
işid istanbulun göbeğine kadar gelmiş?

Güncellemeler:
fotoğraftaki bu arkadaş kostümü bir film projesi için giymiş. İşidliyi canlandırmış. Yanlış haber kısacası. Günahını aldık arkadaşın:)

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Manyak mısınız ya, kıyafetten isidci diye damga vurulur mu?

0|0
    0|0
    • böyle bir kıyafet sen giyiyormusun?

• fotoğraftaki bu arkadaş kostümü bir film projesi için giymiş. İşidliyi canlandırmış. Yanlış haber kısacası. Günahını aldık arkadaşın:)

• Bilerek aldın eminim

En İyi Erkek Görüşü

• Bırak istanbulu amerikanın göbeğindeler

0|0
    0|0
    • bu kılık kıyafetle dolaşmaları garip degilmi

• sanmıyorum dolaşsınlar bu sadece bir fotoğraftır

• fotoğraftaki bu arkadaş kostümü bir film projesi için giymiş. İşidliyi canlandırmış. Yanlış haber kısacası. Günahını aldık arkadaşın:)

Kızlar Ne Diyor 3

• İstanbulun göbeğine gelmiş ne heryerdeler

0|0
    0|0

• Olabilr bilmiyorum ama İstanbul'da her yerde olduklarını değiştirmez

• haberin doğruluğu düşük seviyede. bu haberin kaynağı nedir? hangi gazeteden?

0|0
    0|0
    • neden düşük. açıklama yaparmısınız

• Eğer sorumlu bir ümmet (isek) olduğumuzu biliyorsak efendilerin efendisi peygamber efendimiz (s. a. v.) 'in bu konuda ne dediğini herhalde biliyoruzdur... Peygamber efendimiz bir haber duyduğumuzda neler yapılmadı gerektiğini biz ümmetine ve islam alemine duyurmuştur. Bir haberin aslını öğrenmeden inanmak gibi lüksümüz yok... Ve bu haberin kaynağı ve yayınlayan kişinin amacı nedir onuda bilmiyoruz...
      Saygılar... :)
      ZATEN HABER YALANMIŞ SİZİ DE BU KONUDA UYARIYORUM HABERLERİNİZDEN EMİN OLMADAN YAYINLAMAYIN ...
      SAYGILAR...

• Rabbim bizleri korku ve terör saçan insanlardan korusun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kişinin ışıdci olduğunu sanmıyorum ama sadece İstanbul'da değil heryerdeler onlar

0|0
    0|0

• Olur öyle arada 😄tipinden belli oluyor zaten 😊

• Bu ışıdçi değildir. Sakalları çok düzgün

0|0
    0|0
    • hocam cadılar partisi kostümü giymiş o zaman :D

• Ben değildir dedim zaten :)

• gelebilmesi çok normal
    böyle giyinip gelmeyecekler herhalde
    sivil geliyorlar

0|0
    0|0

• yazık olmuş :))
      millet görse sokakta döver falan

• döverlersede artık burdan özür diliyorum, görür inşallah özrümü :D

Yükleniyor...