Makatına yanlışlıkla (!) salatalık kaçan imam açığa alınmış, Ne düşünüyorsunuz?

Rivayete göre salatalıgın üzerine düşen imamın makatına salatalık kaçtı ve içerde kırıldı.

Kendi imkanlarıyla çıkartamayan imam hastaneye gitti ve ameliyatla makatından çıkartıldı.

Haberlere çıkınca da diyanet imamı açıga aldı :)))

Sizce bu olayın aslı nedir arkadaşlar?

Buyrun bir kaynak burada

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• O salatalığın makata girmesi için dik durması lazım ama öyle geometrik bir salatalık üretilmemiştir sanırım. Ne tesadüftür ki dik duran bir salatalık var, sevgili imam efendi de çıplak bir şekilde o dik duran salatalığın üstüne düşüyor ve salatalık da kaslarla sıkışık duran makata girip kırılıveriyor. Bak sen şu işe. Pişmiş tavuğun başına gelmedi şu imamın başına gelenler :))

Hayır çıkıp '' ne var ya! Ben masturbasyonumu böyle yapmak istedim bu sefer. Erkeğin g noktası götündeymiş dediler bende merak edip soktum sonra çıkartamadım. Olay bu kadar basit aslında'' dese bu kadar komik duruma düşmez sanırım. Açığa alınması da ne kadar doğru bilemem ben.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ülkede ateist imam bile var hal böyle olunca bu o kadar garip gelmedi

0|1
    0|0
    • sende haklısın

• o yönü de var elbetteki dogru söylüyorsun.
      ama yapmamalılar.
      hiç değilse imamlık yapma kardeşim.
      ayıp yani.

• Elbette bu dediğin kesinlikle doğru, ben o sözü bu olay üzerinden islama yürüyecekler için söyledim daha çok

Kızlar Ne Diyor 2

• Nasil bir dusme boyle, tam denk getirmis 😂

0|3
    0|0
    • Hahahah. :) Bir de din adamı! İşin garibi de bu ya! :)

• Ahahahah. :) Olaya bak ya! :) Komedi ya! :) Hocaların da farklı fantezileri olabilirmiş. :)

• yav salak yerine niye koyuyorlar ki bizi
      hiç değilse mantıklı bir cevap olsun dimi :D

• Ya sizene kimin neresinden ne ciktiysa. Musluman muslumanin gunahini yanlisini aciga cikarmaz saklar gizler siz yayiyosunuz her tarafa cok igrencsiniz

0|0
    0|0
    • müslüman mı
      imam yazıyor diye kesinlikle tertemizdir öyle mi?
      o salatalıgın o adamın kıçında ne işi var bunu düşünen yok nedense.

• Adamin ozel hayati istedigini yapar cikip dokakta yapmamis zaten yapmayida becerememis her ne bok yicekse bile 😂😂😂 bu onun sucu gunahi kimseyi ilgilendirmez yani siz burda onun dedikodusunu yaparak onun gunahina ortak oluyorsunuz resmen

• ne dedikodu yapacaz canım kamuya mal olmuş bir olay bütün millet dedikoducu mu oldu şimdi
      o bu haltı yemese biz nerden bilecektik, nereden haberlere düşecekti.
      bir halt yemişse bunu insanların görmesi, yanıldıgını bilmesi şart.

Erkekler Ne Diyor 3

• Gülüyorum

0|1
    0|0
  • İyi yakalamışlar.

0|1
    0|0
  • Fantazileri neydi acaba?
    - aşgım bir sana girsin bir bana
    + olur mu ki imam efendi

0|1
    0|0