Aile ve toplum neden simdiki genclerle 40 yil oncesini karsilastiriyor?

Ingilterede yasiyorum 23 yasindayim uni gidiyorum mimarlik okuyorum ayni zamanda ailemin restaurant islerine bakiyorum. Ailem hic bana temel egitim vermedi bu ulkeye geldigimde 11 yasindaydim. 15 yasinda calismaya basladim babamin yaninda ayni zamanda okula gidiyordum ama hic birzaman mutlu olmadilar. Su son yildir onlarin istemedigi bir insanla konustum cok sevdim ya bizi tehtitle ayirdilar. Babamlada fazla bir konusmam yok is geregi sadece. Suanda ailemle yasiyorum ama haftada bir arkadasimla kuzenimle. disari cikmama karsilar cok. tepki veriyorlar. Ozellikle babam. Komik olan sey bir gun derdn nedir diye universitede olurken sormadilar. Benden dort dortluk olmami bekliyorlar. Cok tuaf degilmi vermeden almak? Benim hosuma hic gitmiyor ne yapdigimi bildigi halde benimle ugrasmalari. Annem kiz dedigin evde oturmali ve herseyi ailesiyle yapmali diyor Bir laf varya nere gidersen git akilda seninle git. Kultur demek geri lafalik bencillik degildir kultur dedigin durustluk ve karakterdir. Simdi calisiyorum bir ofiste ayni zamandada hafta sonlari is yerinde calismami bekliyorlar. Ben cok dusuncesizce davrandiklarini dusunuyorum ve biran once ayri eve cikmam gerektigini cunku piskolojimi cok bozuyorlar.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ailen kötü yola düşmenden korkuyor

0|0
    0|0
    • Bence cok yanlis yapiyorlar cunku beni bunaltikca ben onlardan uzaklasiyorum ve aile olarak onlari gormuyorum.

• 3 ay sonra gidiyorum ve donmek istemiyorum

• Ahaha fszla dağıtma ama :)

En İyi Kız Görüşü

• Bende buyukleri anlamıyorum en iyisi onların sözunu dinlememek. Ayrı eve çıkarsan en iyisini yaparsın bende ayrı yaşıcam yakında :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• güzel soru

0|0
    0|0
Yükleniyor...