Merhabalar. umarım yardımda bulunabilirsiniz?

Merhaba öncelikle kendimden bahsediyim.. 19 yaşında üniversiteye tekrardan hazırlanan bir kızım. bunu dememden anlamış olmalısınız psikolojimi aslında. ama bu en ufak sorunum düşünün.. ilk olarak ailem.. zamanında yaptıgım hatalardan ötürü bana güvenmiyorlar ve babam yarın ki sınavımdan sonra beni şehir merkezinde uzaktaki evimize yollıcakmış. telefonumu aldılar. yaptıgım hatalardan kısaca bahsedecek olursam ; eğlence mekanına gitmek kafelerde oturmak sigara vs.. evet cok byük hatalar bnde kabullendım arkadaş cevremde bozuktu bu zaten baslıca sebebi ama ben bu hatalarımı anlayıp belirli bir olgunluga eriştiğimi düşünüyorum. babam ise her gün bana hakaretler ediyor kendi gözetimi altındayım. her gün şirkete gelip ders calısıyorum. Şu an da sirketteyim hatta babamı bekliyorum benim gece gelip alıyor eve gidiyorum.. artık öyle bir noktaya geldim ki inhitara girişip onalrı korkutmak istiyorum ama bu sefer de korkak aciz diyecekler dikkatcekmek olarak algılayacakalr. benim ailem biraz bana zıt aslında. ailemde siyasetle ilgilenen cok kişi var herkes iş sahibi ve yüksek mevkideler şan şöhret birinci mesele. benim hatalarımı babam onları rezil etmek olarak degerlendiriyor buna cok üzülüyorum. bugün babam asıl yarın baslıyor her sey dedi. cok korkuyorum :( yardım edin..

Güncellemeler:
yazım yanlışlarından dolayı af dilerim. babam gelir görür diye hızlı yazdım..

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendi çıkarları için cocukalrını önemsemeyen bir grup insan daha.. hadi hayırlısı

1|0
    0|0
    • evet.. ben aslında o partiyi savunuyordum ailem yüzünden soğudum inan

• teşekkürlük bir yardımda bulunamadım ya yinede rica ederim iyi akşamlar

• iyi akşamlarrr..

• Cok uzun bune ln😒

0|0
    0|0
  • Evden kaç bak değerini Nasıl anlıyorlar tecrübeyle sabit

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0