Malum ırk deyince aklınıza hangi ırk geliyor?

Tonla ırk var malum ırk deyince sorum siliniyor direk ismini yazıp genelleme yapsam daha mı iyi?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Havuza sıcanlar geliyor kanka skdgsd Gecmis olsun.

0|0
    0|0
    • bitek sen okumuşun anında kaldırıyorlar sanki isim verdik

• Sacmaydı kaldırmaları, tam cevap yazdım kaldırdılar.

Kızlar Ne Diyor 9

• Kara tenli, yağlı saçlı, tecavüz edecekmiş gibi kötü kötü bakar tipinde hayır yoktur

0|1
    0|0
  • Arkadaş çav çav lardan bahsediyor.

0|0
    0|0
  • Niye herkesi bir tutup genelleme yapiyorsunuz? Oz kizina tecavuz eden turk de var? Nedir bu Kürt dusmanligi?

0|1
    0|0
    • Türk de 1 se kürt 10 suç oranı. Bak adanaya diyarbakır haberlere bile yansımayan ne pislikler var

• Tamam diyelim 10 olsun? Her kurt bir mi sence? Irkcilik artik anayasal bir suc. Vatanina milletine ihanet edip daga cikan insana dediginiz hicbir seye lafim yok ama herkes ayni degil artik bunu anlayin.

• Turkler geliyor

0|1
    0|1
  • K*rt

0|0
    0|1
  • iskandinav

0|0
    0|0
  • Kürt ırkı. Ayrımcılık yapmıyorum fakat toplumsal olarak öyle..

0|0
    0|1
  • Kürt :D

0|0
    0|1
  • kürt

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 10

• cok manidar sorunun silinmesi :D :D aga tamam bende sevmiyorum da genede ayırmamak lazım be ne bilim doğru degil

0|0
    0|0
  • Türk ırkı.

0|1
    0|0
  • Ermeni ve Yahudi geliyor.

0|0
    0|0
  • yahudiler.

0|0
    0|1
  • Eşşeğe kesme şeker veren ırk.

0|0
    0|0
  • hiç bir şey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Öşekler geliyor

0|0
    0|1
  • K*rt lütfen

0|0
    0|1
    • Kurtulus savasinda yahudiler mi, ermeniler mi hangi irk savasti sizinle? Artik bu irkciliktan ve genelllemecilikten vazgecin. 21. Yy dayiz

• Anlama kıtlığımı yaşıyorsun, ben Türk ırkı falan demedim 😂😂 aa akşam akşam hem de da yı ayırmayı bilmiyor hem de kör. İyi eğlenceler size beyefendi 😀

• @burcunuz88 Allahım sen sabır ver. Ben sana demiyorum diyorum anlamıyor musun? Genelleme yapıyorum. Üstte Türk ırkı derseler altta Kürt ırkı yazmaları gayet normal diyorum hala diyor ki demedim biliyorum demediğini

• Zenciler geliyor normalde ama hepsi aynı benim için bir fark yok :)

0|0
    0|0
  • Afrika

0|0
    0|0
Yükleniyor...