Şu sıralar yine revaçta olan özenti türkler hakkında ne düşünüyorsunuz?

sorularda denk gelmeye başladım, türkün müslümanı olmazmış, mülüman olanların beyni yıkanmış, onlar türk değilmiş. bende sormadan edemedim peki sen avrupa kültürüyle yaşayıp nasıl türk olabiliyorsun?
türkler islamdan bu yana islam ve kültürünü farklı tutmuş bir millet olarak hayatlarını sürmüşler. peki avrupa özentisiyle avrupa kültürüne bezenmiş kendilerinden başkasını türk görmeyenler hakkındaki düşünceleriniz?

1|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Özenti insanlık 😃😃

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hem Türk hem Müslüman olunmaz cünkü Islam Türk düsmani bir dindir.
    Her Müslüman sounda Türk düsmanligi yapacaktir.

Basit örnek vereyim.

AKP/Erdogan yolsuzluk yapiyor mu? Yapiyor.
    Yalan söyleyip milleti kandirmaya calisiyor mu? Evet
    Kendi cikarlari icin Askerlerimizi ve Sivil Vatandaslari öldürüyormu? Evet

AKPye Oy verenler kim? Dindar muhafazakar Müslüman kisim.

Türkiyeyi yiyene, Türk halkina yalan söyleyene, kendi iktidari icin Milleti öldürene Oy verenler Türk olabilir mi peki?`Tabiki olamaz.

Bak burda basit bir örnekte Müslümanlarin nasil Türk olamadiklarini apacik bir sekilde ortaya koydum.

Araplari üstün görüp kendi Türk atalarina barbar diyen kactane Müslüman gördüm ben sadece bu sitede.

Hem Türk hem Müslüman olunmaz.

0|0
    0|0
    • He yaw hee fanatikligini birak kenara sonra cumhuriyetten bu yana olaylara bak.
      Islam inanc turkluk millettir. Araplar turklesmis ama turkler araplasmamistir. Sen git ataturke tap hadi yallah

• Gercekler agir geldi degil mi? Siz Müslümanlar iste böylesiniz, Vataniniz yok, Milletiniz yok irkiniz yok. Kimsiniz nerden geldiniz bilen yok.

• Bu yazdiklarini en son ilk okulda dinliyordum. Keske bu kadar cahil olmasaydin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Islama inanmayanlarin zirvaliklari madem oyle niye dogu turkistan musluman? Yok kilic zoruyla olmusta turkler kimseye boyun egmemis kiliclarami boyun egmis

0|0
    0|0
    • bak aşağıda gizli kullanıcı dediğin yorumu yaptı :D

• Cahillerle muhatap olmak istemem sen birine silah zoruyla ateist yapsam o adam icinde yine muslumandir ibadetini yapar tarihte nice devletler kurmus bir millet kilica boyun egcek kadar aciz degil :)
      Bunlara bati yalakasi

• türkler zorbalıkla muslumanlık dinine geçirilmiştir gerceği bu gunumuz için aynı ifade kullanılamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...