Kira Sözleşmesi Feshi?

eylülde bir ev kiraladık ve sözleşmeyi 1 sene yaptık. haziran ayında çıkmak istiyoruz. kontratı nasıl iptal edebiliriz bilen biri yardımcı olabilir mi?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 0|1
    0|0
    • usta o attığın yerde benim durumla alakalı kısım tam olarak nerde baktım baktım bulamadım :)

• yani anlayacagın oturup guzellıkle arayı bulmak, aksı halde nasıl kı evınden cıkmıyorum deyıp oturabılıyorsa kanunda cıkarkende ev sahıbının haklarına uyacaksın dıyor kanun...

ınsallah kolaylıkla halledersınız..

• inş :) teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• pek emin değilim ama belki 1 seneliği ödemek zorunda kalabilirsin sadece düşüncem bu benim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bennkontrakti okudum 2 yıllık sozlesme. Ancak kiraci ibnelik yaparsa 2 ay ust uste odemezse evi direk boslatmalidir ibaresi mevcuttur. Yal guzellikle. ya zorla.

0|0
    0|0
    • 2 ay ödemezse onu zorla ödetirler ama

• Ona birsey demiyorum ama sozlesmede o yazmıyor. Fark etmez odesek bile zaten hakkimizi oduyoruz ama cikma hakkini da elde etmis oluyoruz. 2 sene yi beklemeye gerek yok.

• bilemiyorum dava açsa sanki kötü sonuçlanır gibime geliyor bir de öğrenciyiz biz ev değiştirme durumumuz doğdu başka ev tutmamız lazım aynı anca 2 kira nasıl olcak acaba

• ev sahibi iptal etmediği sürece sen iptal edemezsin. ev sahibinin güvencesidir o. aynı şey kiracı içinde geçerli. kontrat süresi boyunca evden çıkarılamaz...

0|1
    0|0
Yükleniyor...