Gördüğün en garip rüya hangisiydi?

gördügünüz en garip rüya nedir arkadaslar soru basit

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• bir keresinde yüzümü yıkıyordum, aynaya bir baktım simsiyah gür bıyık çıkmış, bir daha yıkadım birkac saniye puruzsuzdu sonra yine biyigim cikmisti. .
    Bir baska ruyamda da sanirim Roma dönemindeydim. Taşla örtülü büyük bir dairenin içindeydim, kaplanı da önüme attılar. Galiba köleydim. Ben bir korktumm :D kaçamadım, kaplan üstüme atladı bende kaplani ısırmaya , saldirmaya basladim. D sonra kolumda bir agri hissettim, biraz nefesim daralır gibi oldu bir hışımla uyandım.
    Rüyaları bu yüzden seviyorum.. Ne ekşın varsa orda arkadaş.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• evimdeyim babamla kaliyorum ama bilmediğim dubleks bir evdeyim. Bir adam var ve‎ elimde kılıç var onu öldürüyorum 4 kere sokuyorum kılıcı. 5. yı sokunca öluyor adam tanımıyorum ama kim. Sonra bir yokuş kumluk var oraya gömüyorum ve değişik bir şekilde sürekli onu gömdüğüm yerden geçerken buluyorum kendimi. Geçiyorum eve varıyorum sonra yeniden o karanlıkta mezarın önünden geçiyorum garip bir döngüydü. bir kadın var ben her geçişimde başında namaz kılıyor başka hiç birşey yapmıyor. Çok korkuyorum ben.
    Sonra o adamın Hz. Muhammed olduğunu öğreniyorum mezar taşında öyle yazıyor ve kadın bana çok yavaş hareketlerle başını döndürüp ama hala namaz kılar vaziyette Hz. Muhammedı öldürdün diye çığlık atıyor ben çok korkuyorum eve kaçıyorum Odama gizlenıyorum Sonra birden " onu hisset, onu hısset " sesleri geliyor kulagıma fısıltılı.
    yalvarıyorum yolumu aydınlatması için ama onu gerçekten hissettiğimi rüyada olsa farkettim ama neye yalvardığımı çözemedim. çok değişik bir duyguydu. 2. yardım sözlerimde kapıdan bırısı gırıyor. Ben babam saniyorum toparlanmaya calısırken Kara ortulu bir adam
    Bırden hiç benımle konusmadan sobanın kozlerını degıstıyor çok soğuk ve ürpertici birisi.
    Üstünde upuzun heryerını saran kıyafetı sapkasınıda gecırmıs.
    Ben bu kadar cabuk mu duydu yardım ıstegımı dıyorum basını evet dercesine sallıyor hiç konusmuyor. Bı an rahatlıyorum tek olmadıgımı bılnek huzur verıyor bana Sonra babam gelıyor.
    O adam ustunu cıkarıyor babam gelene kadar caktırmıyoruz.
    Sonra beni evine davet ediyor. Eliyle yol gosterıyor evıne dogru gidiyoruz. Hiç konuşmuyor benımle.
    Burası çok garip bir kapı var evine gıden
    Ve ben bu kapıyı daha once ruyamda gormustum
    Bu kapıdan gırenler ruhani varlıkların hedefine giriyordu diğer ruyamda ve rahatsız edılıyordu onlar tarafından çok korkunctu ve kurtulamıyordu kımse.
    Bu ruyamdada o kapıdan bu bana yardım eden adam cıktı ve beni o kapıdan davet etti. Sonrası yok uyandım.

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• lisedeyken canavar görmüştüm ruyamda kuyudan çıkıyordu.. "benim adım mozali" demişti. ne tuhaf ruyaydı o ya.. :)))

1|1
    0|0
  • Dün gece ilk aşkımı gördüm çok garip ve kötü bir rüyaydı başına kötü bişey gelmemiştir umarım baya etkilendim

1|1
    0|0
  • Garip rüyam yok sadece şöyle bişey var bir rüya görüp uyanınca tekrar uyuyup devam ediyorum ona ya da aynı rüyayı defalarca görürsem gerçek oluyor

0|1
    0|0
  • ilginçti ama davutoğlu döneminde kendisine gül vermiştim ve benden hatıra olarak bana ait bir eşyamı istemişti. akplide değilimdir.

0|1
    0|0
  • Öldüğümü görmüştüm

0|1
    0|0
  • Hastahanedeydim , hastahane ormanın icindeydi ormanın dısında bir orman daha vardı onun dısında bir orman daha kurtulamıyordum cok degisik bir seydi

0|1
    0|0
  • uçurumdan sonsuzluğa atlamıştım

0|1
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
  • Anlamini cozemedim anlatmam

0|0
    0|0
  • 7 yaşımdayken rüyamda Allah'ı görmüştüm. Cennette buna dahildi. Birde peygamber efendimizi bana arapça öğretiyordu.

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adamla evleniyodum

0|0
    0|0
  • Gerçekleşen rüyalarımın hepsi çok tuhaftı

0|0
    0|0
  • Şeytan gormem di

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Halı saha maçına Jennifer Lopez'i kaleci olarak çağırıyordum. Naz yaptı. Sen g. tünle kurtarırsın ehehe falan demiştim. Türkçe biliyordu.

1|1
    0|0
  • Rüyamda arkadaşım para istedi vermemek için uyandım

1|1
    0|0
  • Ruya gormem

0|1
    0|0
  • Polat alemdar
    Tayyip

1|1
    0|0