Ahmet Altan'ın Atatürk'e köşe yazıları ile Demokrasi ayarı vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ahmet Altan'ın Atatürk'e köşe yazıları ile Demokrasi ayarı vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ahmet Altan'ı severim ona katılıyorum güzel ayar ve demokrasi dersi vermiş
    100% (2)33% (2)50% (4)Oy Ver
  • Ahmet Altanı sevmem ama dedikleri doğru
    0% (0)67% (4)50% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Doğru sözler acıtır arkadaşlar :)
Videoyu izleyin

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi partisi hariç diğer kazanma potansiyeli olan partilerin farklı bahanelerle kapatılması ve yönetim şeklini halk oylamasına sunmadan getirmesi zaten onun nasıl bir demokrasi anlayışının olduğunu gösteriyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Atatürk'e demokrasi ayarı mı vermiş? :D :D
    Onun getirdiği demokrasi ve Cumhuriyet anlayışı ile yazı yazabiliyor şuanda, tayyip fotoğrafı öpüp laiklik anayasadan kalkmalı diyenlere ders versin o...

Komiksiniz liberal takım :)

1|2
    0|0
  • Atatürk hususnda bişey demeyeceğim lakin her kesimin uyi ve kötü toplumu mevcut. Kötü yani terör olarak nitelendirdiğimiz kesim. yüzünden sıradan hayatlarını yaşamaya devam eden kurtlere türklük dayatması yapmak saçma. Kim kendi atalarını, ırkını, gecmis değerlerini hiçe sayabilir? Onu geçtim, biz türkler neden inatla kendi değerlerimizi, şerefli ismimizi bizden olmak istemeyen bir kesimle paylaşmaya çalışıyoruz? Ben kürt olsam kendi ırkımın gayrı bir ismi de kimliği de kabul etmezdim, seçim hakkı sunulsa ve zorunluluk dışında. Ama türküm ve türklüğüyle gurur duyan biri olarak değerlerimi, ismimizi ve kimliğimizi paylaşarak onlara vermek istemem.. Sonuçta onlar yapmadı, biz yaptık. Hanginiz ecdadının övünerek anlattığı başarılarını, onurlu tarihimizi bir yunanla veya ingilizle paylaşır? Bu zaferlerle onların övünç duyması ne kadar saçmaysa bizim gururlarımızla kürtlerin, kürtlerin gururlarıyla da bizim övünç duymamız anlamsız olur. onların başarıları kendinin bizimki bizim. Ayrılık olmaz şu halde o halde uzlaşma olmalı.
    Yani bu söylediklerim sadece bir düşünce ve öyle olmaya devam edecek. İyi ve yaşanılır bir Türkiye Cumhuriyeti istiyorsak aynı toprakları paylaştığımız insanların değerlerine saygı göstermek zorundayız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...