Bebegim beni hissediyomu?

😢😢😢😔😔😔😔Babasi beni sevmiyo diye agliyorum surekli aglamam bebegime zarar verimi kizima bisi olurmu o dogsada onu kucavima aldigim anda kocami bosicam

0|1
14|10

En İyi Erkek Görüşü

• Araniz bu haldeyken o cocugu dunyaya getirmeye hakkiniz yok aslinda.

3|0
    0|0
    • Ne alaka. Bebeğin canını almaya hakkı var mı?

• Öbür tarafta görürsün Mitoloji mi gerçek mi. Allah islah etsin.

• @PERFECTLOVE34 Bak şimdi burda bir sorun var, sen bunu lafmış gibi konuşuyorsun, kanıtın var mı, gidip öteki tarafta ölü akrabalarını mı ziyret ettin, fotoğrafın mı var ordan?

Yok, demek ki boş bir iddiadan başka bişey değil. Adama 'Allah yok' diyorum gelmiş bana 'Allah ıslah etsin' diyor. Allah varsa ilk sizi ıslah etsin, bu kadar kıt olunmaz.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• hısseder kendıne cok ıyı bakmalısın bu aşamada kızın ıcın mutlaka uzulmemelısın ınan bana ne kocalar var bu dunyada bazı evlı cıftler yıllarca bebek özlemı ıle yanıp tutuşuyor babaya bak yazıklar olsun boyle babaya

0|0
    0|0
  • Alın bu deliyide içeri

0|0
    0|0
  • iyice çocuk oyuncağına çevirdiniz evliliği artık çok geç boşamnmazsın çocuğun var hakkın yok onu rezil etmeye

0|0
    0|0
    • Sürekli kavga olan evde çocuğu büyütüp psikolojisini bozmaya da hakları yok ama

• Erken evlilik konusunda hak veriyorum. Olan her durumda o masuma oluyor.

• @CansuuK aynen öyle artık kadınlar kadın olmaktan ya da kandın cinselliğinden utanmamalı yaşamalı hayatını en az 30 larına kadar sonra hem maddi hem de manevi yeterliliğe ulaşınca erkekleri tanıyınca evlenmeli çünkü erken evlilik büyük beklentiler demek büyük beklenti de hayal kırıklığı demeek özellikle kadınlar evliliği seks olarak görüyor seks yapmanın tek yolu olrak görüyor zaten hata da burada başlıyor

• Hayır

0|0
    0|0
  • Hamilemisin

0|0
    0|0
  • 😞 aranız iyi değil mi

0|0
    0|0
  • O babanın Allah belasını versin ben bile üzüldüm şimdi

0|0
    0|0
  • EGER BÖYLE BABA VARSA BIRAK GİT ONU

0|0
    0|0
  • Bosa benle evlen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Hisseder. Kaç haftalık olduğuna da bağlı tabi.
    Hatta bununla ilgili bir anlatım vardı.
    Madem boşanacaktın neden babasız bir hayat yaşamasına sebep oldun?

0|0
    0|0
  • Tabiki hisseder... Uzulme ! Uzme kndini stres yapmamaya calis bebegin icin...

Ve buarada neden bosancagini soyluyorsun? Inan hic kolay olmaz bu senin icin bir bebegi yalniz buyutmek nekadar zor ve fedakarlik gerektiren biseydir bu. Bence bosanmayi aklinda sil , bebegin icin evliligini devam ettirmeye calis belki o bebek dunyaya gelince hersey degisicek gun dogmadan neler dogar kuuzm... :)

0|0
    0|0
  • Üzme kendini hamilelik boyunca yaşadıklarının karnındaki bebek uzerinde etkileri tabiki oluyor.. kendini ve bebeğini düşün doğumu yapıp kendine geldikten sonra daha sağlıklı kararlar alırsın inşallah hakkında hayırlısı olur

0|0
    0|0
  • Bu hamilileğin getirdiği bir duygusallık sanırım. Ama eğer sorunlar ciddiyse ailende yaşayabilirsin, kendini strese sokmamak için.

0|1
    0|0
  • Elinden geldiğince üzülmemeye çalış

0|0
    0|0
  • Hissediyor

0|0
    0|0
  • Hisseder tabi kaçıncı haftada olduğun da önemli bebeğe zarar bile verebilir üzüntün

0|0
    0|0
  • Psikolojik olarak etkilenir açıkçası o yüzden stresten ve üzüntüden uzak durmalısın.

0|0
    0|0
  • bebekler kesinlikle annelerinin duygularını hissediyolar ne olursa olsun bebeğin için morelini yüksek tutmaya çalış tabiki ben burda otururken senin yaşadığını anlayamam ama bebeğin için en azından moralini yüksek tutmaya çalış :)

0|0
    0|0
  • Kocanla ilgili sorunlarınız büyük değildir umarım

0|0
    0|0
  • sorunlarınızı çocuklara bulaştırmayın da ne yaparsanız yapın

1|0
    0|0
  • onlar herşeyi hisseder canım dikkat et kendine

0|0
    0|0
  • bebebk ana tahmıne dustugu andan ıtıbaren herseyı hıssedermiş