Sigara mı alkol mü? Hangisi daha kötü sizce?

Sigara mı alkol mü? Hangisi daha kötü sizce?

0|0
13|14

En İyi Erkek Görüşü

• Alkol daha kötü. Kullanmayı bıraktıktan sonra yeniden doğmuş gibi oldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• alkol

0|0
    0|0
  • sigara ya. 2 kere bıraktım tekrar başladım. alkol ayda yılda bir alıyorum, olmasa aklıma bile gelmiyo

0|0
    0|0
  • Sigara daha kötü

0|0
    0|0
  • Her ikisi de

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Sigara gereksiz bence

0|0
    0|0
  • Alkol.

0|0
    0|0
  • Alkol

0|0
    0|0
  • Alkol

0|0
    0|0
  • Sigara.

0|0
    0|0
  • Sigara

0|0
    0|0
  • ikiside kötü. Ama alkolü çok kullandığında kötü sigara en azından sarhoş etmiyor

0|0
    0|0
  • sigara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sigara tabii ki.
    Alkol dozunda içer; veya içtiğinde kötülük yapan biri değilsen iyidir. Zaman zaman neşe kaynağı, rahatlatıcı olur.
    Sigara bariz ZEHİRdir.
    Dozunda Alkolun kimseye zararı olmaz, hatta içene yararı olur, Sigara ise içeni de çevresindeki zavallıları da Zehirler.
    Bu kadar Bilimsel olarak kanıtlandıktan sonra hala Sigara içenler Ahmak ötesi Aptaldır. Hergün biraz fare zehiri yeseler aynı şey olan, hatta daha muhteviyatlı zehiri içip sırıtırlar.
    İşte bu da yeryüzünde insanların Para için neler yaptığını gösterir; Sigara üreten ve satan ve Rüşvet karşılığı bunu yasaklamayan İdareciler, bu cinayetleri kazanç için yapmaktadırlar.

0|0
    0|0
  • Alkol hemdede gunahi daha fazla. Şeytan sidiği:)

0|0
    0|0
  • alkol o kadar zararlı ki dinen yasaklanmış sigara ise mekruh ama sigarayı içmeyenin yanında içerseniz kul hakkına girmiş olursunuz onuda belirteyim.

0|0
    0|0
  • Sigara

0|0
    0|0
  • Sigara

0|0
    0|0
  • Sigara tabiki alkolün bir limiti var hergün hergün icemezsin ama sigara oyle mi günde 3 paket icin insanlar var

0|0
    0|0
  • alkol daha kötü

0|0
    0|0
  • Hazir sigara en kotusu arkadasim. Ama tutun bu tur maddelerin en zararsizidir diyebilirim

0|1
    0|0
  • Sigara

0|0
    0|0
  • alkol

0|0
    0|0
  • Alkol

0|0
    0|0
  • Alkol kötü

0|0
    0|0
  • Her ikisi de. Alkol hem aileyi hem de sağlığını tehdit eden bir illet. Sigaranın aşırısı da alkolden farksız.

0|0
    0|0
Yükleniyor...