Cübbeli Ahmet'in Ete Kemiğe Büründüm Mahmut diye göründüm açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Cübbeli Ahmet'in Ete Kemiğe Büründüm Mahmut diye göründüm açıklaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Katılıyor musunuz buna?

Ben katılmıyorum bence uydurma anlatıyor.

• Cübbeli Ahmet Doğru Söylüyor
    0% (0)44% (8)35% (8)Oy Ver
  • Cübbeli Ahmet Yalan Konuşuyor
    100% (5)56% (10)65% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
görüşleri alalım
Ne diyorsunuz bu işe
Saçmalık ya öyle açıklama olamaz.

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sahtekar değil belki de onun din algısı yanlış bence. sünnet diye o kılıkta geziyor ama o kıyafet o devrin ve arabistan şartlarının kıyafeti sonuçta. mersoya da binmesin madem, deveyle gezsin sünnetse. işlerine geleni sünnet diye alıp işlerine geleni almıyorlar. tuhaf bir kafa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Din pazarlayanları sevmiyorum, hele bu cübbeliyim diye dolanan maraş dondurmacısını hiç sevmiyorum :)

1|0
    0|0
  • Cübbeli Ahmet'in çok komik sözleri var bazen youtube da denk geliyorum nereden geliyorsam şarkı dinlerken :) kertenkele öldürmekle ilgili aklıma gelenler 1 kerede öldürmek 100 sevap diyordu 2 kerede ölürse 50 sevap :)
    Kamu spotu yapıyım bu sözlerimden sonra gençler kertenkele avına çıkmayın yok öyle bir dünya bu tarz insanlara da inanmayın :)

0|0
    0|0
  • Hocama laf yok:))))

0|0
    0|0
  • Doğrudur

0|0
    0|0
  • cübbeli rastgele sallıyor. ben bir konu araştırıyordum bütün hocalar caiz diyor. birde cübbeliyi dinledim adam konuyu yere gömdü. ve birçok konuda sallıyor dediklerine inanmayın.

0|0
    0|0
  • Meyve veren ağaç taşlanıyor

0|0
    0|0
  • ne bilir cübbeli hoca adı var allah bilir içinen neler geçiyor :D

0|0
    0|0
  • Yaw o adami dinlemeyin lütfen din tüccarı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0