Kapat

Cansu Kaya'nın tecavüzcüleri tahliye olmuş?

Ülkemizdeki adaletten nefret ediyorum adalet bile denemez ne kadar iğrenç insanlarsiniz ya hepinizin Allah belasını versin olan kıza ve ailesine oldu canınız yanmadan ölmezsiniz inşallah! !

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kıza tecavüz edip öldürünce serbest kalır kadın kendini savunmak için öldürmek zorunda kalınca müebbetle yargılanır. Kahrolsun erkek egemen sistem

2|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Olur öyle türkiyede doğal yarın bende bir kızamı aynısını yapsam 2 gün yatar çıkarım oh mis ama balı almış olurum ajja

1|0
    0|0
  • beb böyle adeleti s... deyim

1|0
    0|0
  • İstikrar ve Adalet getireceğiz demişlerdi ama. Anlamadım ki :)

1|0
    0|0
  • kaynak var mı

0|0
    0|0
  • yakında odul vermeye de baslarlar

1|0
    0|0
  • iyide zaten onlar yaşayan bir ölü zaten öldürürler onları çıkmasalardı daha iyiydi

1|0
    0|0
  • Bu ülkede adalet sadece bir özel isim artık

1|0
    0|0
  • Zinanın serbest olduğu ülkede adalet arama

1|0
    0|0
  • Oy veren sizlersiniz bu devlet adaleti bu

0|0
    0|0
    • Çoğunluğun oyu bu maalesef bizim oylarimiz da kabul olmuyor goruslerimizde

• çelişkili ifadelerden dolayı tutuklanmışlardı, belki de gerçekten bu kişiler yapmamıştır

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum başka suçlu bulunamadı Şu an kimse yok o ailenin ateşini sondurebilecek millet aştı artık kendini biz hayvanlara bile dokunamazken tecavuz edip boguyorlar birde vicdan kalmamis kimsede insanlik bitmis

• Kocasını öldüren kadında 50 bin lira ile tahliye oldu. Kaynanasi satma olayının olmadığına yemin ettiği halde o katil simdi sokaklarda

0|1
    0|0
  • Katili diyecektin galiba

0|0
    0|0
  • demkki kaymamasılar yoksa nye salsınlar

0|0
    0|0
  • onlarin yaptigi kesinmiymiş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burasi Türkiye. O mahluklarin ceza alması için magdurun ailesinin arkasi sağlam olmali.

1|1
    0|0
  • İşte bizim adaletimiz bu kadar. O piçler ellerini kollarını sallaya sallaya sokaklarda gezecebilecekler. zavalli kız ölduguyle kalacak. Bu kadar iğrenç bir olayın müebbet ceza olması gerekirken onların tahliye edilmesi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...