Cansu Kaya'nın tecavüzcüleri tahliye olmuş?

Ülkemizdeki adaletten nefret ediyorum adalet bile denemez ne kadar iğrenç insanlarsiniz ya hepinizin Allah belasını versin olan kıza ve ailesine oldu canınız yanmadan ölmezsiniz inşallah! !

0|1
3|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Erkek kıza tecavüz edip öldürünce serbest kalır kadın kendini savunmak için öldürmek zorunda kalınca müebbetle yargılanır. Kahrolsun erkek egemen sistem

2|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Olur öyle türkiyede doğal yarın bende bir kızamı aynısını yapsam 2 gün yatar çıkarım oh mis ama balı almış olurum ajja

1|0
    0|0
  • beb böyle adeleti s... deyim

1|0
    0|0
  • İstikrar ve Adalet getireceğiz demişlerdi ama. Anlamadım ki :)

1|0
    0|0
  • kaynak var mı

0|0
    0|0
  • yakında odul vermeye de baslarlar

1|0
    0|0
  • iyide zaten onlar yaşayan bir ölü zaten öldürürler onları çıkmasalardı daha iyiydi

1|0
    0|0
  • Bu ülkede adalet sadece bir özel isim artık

1|0
    0|0
  • Zinanın serbest olduğu ülkede adalet arama

1|0
    0|0
  • Oy veren sizlersiniz bu devlet adaleti bu

0|0
    0|0
    • Çoğunluğun oyu bu maalesef bizim oylarimiz da kabul olmuyor goruslerimizde

• çelişkili ifadelerden dolayı tutuklanmışlardı, belki de gerçekten bu kişiler yapmamıştır

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum başka suçlu bulunamadı Şu an kimse yok o ailenin ateşini sondurebilecek millet aştı artık kendini biz hayvanlara bile dokunamazken tecavuz edip boguyorlar birde vicdan kalmamis kimsede insanlik bitmis

• Kocasını öldüren kadında 50 bin lira ile tahliye oldu. Kaynanasi satma olayının olmadığına yemin ettiği halde o katil simdi sokaklarda

0|1
    0|0
  • Katili diyecektin galiba

0|0
    0|0
  • demkki kaymamasılar yoksa nye salsınlar

0|0
    0|0
  • onlarin yaptigi kesinmiymiş..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Burasi Türkiye. O mahluklarin ceza alması için magdurun ailesinin arkasi sağlam olmali.

1|1
    0|0
  • İşte bizim adaletimiz bu kadar. O piçler ellerini kollarını sallaya sallaya sokaklarda gezecebilecekler. zavalli kız ölduguyle kalacak. Bu kadar iğrenç bir olayın müebbet ceza olması gerekirken onların tahliye edilmesi...

1|0
    0|0
Yükleniyor...