Gerçekleşmesini istediğiniz düşünürken bile mutlu olduğunuz hayalleriniz nelerdir?

Gerçekleşmesini istediğiniz düşünürken bile mutlu olduğunuz hayalleriniz nelerdir ?Mesela benim hayalim evlenince eşimden ve benden bir parça olan kız bebişimin olması bunu o kadar çok istiyorumki bana benziyen minik bir kız bebiş en büyük hayalim. Çocuğu olupta doyasıya seven çiftlere imreniyorum eminimki sizlerde istiyorsunuzdur düşünsenize minicik küçük birşey ve sizin annesi ya da babası olduğunuzu kokunuzdan anlıyor hiçbirşey bilmezken sizinle oynuyor onu sevdiğinizi biliyor siz olmayınca ağlıyor sonra evin içinde apılıyor kucağınıza almanızı istiyor bence evliliğin evin huzur sevinç kaynağı bu isteyen herkeze nasip etsin Allah inşallah :)

1|2
8|37

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var hemde çok, hepside yıllara göre planlanmış güzel hayallerim ❤😄
    Seninkide güzelmiş pek erkek çocuk istemememe rağmen içim hoş oldu ☺👌

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 36

• Genelde hayatta gerçekleşmesini istediğin şeylere bırakırsan hayatı yanlış yaparsın. Güzel gördüğün istediğin şeyler gerçekleşmez. hayal kurmak yerine hayatı olduğu gibi yaşamak daha güzel.

1|0
    0|0
    • Tabiki öyle ama istemek istediğin birşey için uraş vermek gerek yoksa kendi kendine hiçbirşey gerçekleşmiyor

• Gerekli tabi ki de olmadığını düşündüğümüzde insan ı hayali kurup ümit ettiği beklediği ve bunca emek harcadığı yaşantısında gerçekleşmeyen bir hayal için harcadığı zamanı düşündüğünde insan kendini değersiz gibi hisseder.
      Ve bundan sonraki hayatında kurduğu hayaller hep o kötü duyguyu hatırlatacak ona

• Hayal kurmak demek evreni harekete geçirmek demektir. Kurduğun hayal seni ne kadar heyecanlandırıyorsa o hayale o kadar yakınsın demektir. Benim hayalim million$ kulübünde olmak. İstediğim bir şeyi özgürce yaşamak. Örneğin Miami'deki toplantımdan çıkıp, Tokyo'daki driftlere katılıp kafes dövüşleriyle geceyi tamamlamak gibi ;)

1|0
    0|0
  • Hayatta en çok istediğim şeylerden biri ^^ En güzeli de sana sonsuz güveniyor ve onun güvenini boşa çıkarmamak için her şeyi yapıyorsun :)

1|0
    0|0
  • Var tabiki bir ormanda ufak bir kulübe sadece ben ve kitaplarım... ya da denizin altında yardımsız nefes alabilmek ve o eşsiz güzelliklerin içerisinde yaşamak..

1|0
    0|0
  • ileride evlatlık bir kızımın olması

1|0
    0|0
  • Benimkini söylemişsin zaten sen.

1|0
    0|0
  • Para havuzunda yuzmek =/

1|0
    0|0
  • İnşallah bir gün gerçekleşir.

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim😊

• Öylemi çok teşekkürler ☺

• Biliyorsun tanrı bu özelliği sadece kadına verdi kutsal bir görev annelik sadece doğurmak değil onu yetiştirmek ve toplum kazandırmakdır

• Okulu bitirdikten sonra başka ülkeye yerleşmek. Düşüncesi bile içimi ferahlatıyor.

1|0
    0|0
  • iyi bir diyetisyen olmak

1|0
    0|0
  • Çok var :( Taekwon-do şampiyonluğu Tekken 7'i PC'de oynamak başlıcaları :d

1|0
    0|0
  • Aynı hayal ama farkı imkansız olması

1|0
    0|0
  • Zengin olmak ondan sonra bütün intikamlarımı almak

1|0
    0|0
  • Ben Hayal kurmam sadece çalışır ve yaparım...

0|0
    0|0
  • Onlarca insanın hep bir ağızdan şarkılarıma, yaşanmışlıklarıma eşlik etmesi... Ve sanırım bu olmayacak. Öylelanet bir işim varki tek yaşamanın cilvesiyle de uyumaya bile vakit bulamıyorum. Bekleyin hayallerim. Tek bir günlüğüne de olsa misafiriniz olacağım birgün... der ve telefonu bırakır gitarımı alırım elime :))

0|1
    0|0
  • Var ama gerçekleşmez :(

0|0
    0|0
  • Senin hayalini yaşadık resmen şu an 👍

1|0
    0|0
  • Benim için ilk kariyer önemli başarılı olmak beni mutlu eder evlilikte eşimle 1 2 yıl tadını çıkarmak ve bu arada birikim yapmak sonra ise çocuk yapmak olabilir

0|0
    0|0
  • uyumak

0|0
    0|0
  • cennete girme hissi

0|0
    0|0
    • Cennete girmiş gibi konuştun giren o hissi bilir normalde :)

• Fetva veriyorsun Allaha şirk koşuyorsun peygamberler ancak bilir bunu hiçbirinsan o duyguyu bilemez peygamberlerin kalpgözü açıktır ancak onlar bilir.

• bak güzelim,

fetva verecek kadar alim değilim bu 1.
      Allahın vaadlerine inanmak ve anlamak ne zamandan beri Peygamber işi oldu? bu 2.
      Allah'a şirk koşmaktansa ölümü seve tercih ederim buda 3.

• öff içimi bir tuhaf yaptın kanka😣

0|0
    0|0
  • mutlu oloamıyorum

0|0
    0|0
  • kargamin benimle konusmasi :D

0|0
    0|0
  • var olmaz mı :)

0|0
    0|0