Nasıl bir huyunuz, karakteriniz, kişiliginiz var? Acaba benim gibi acayip bir insan daha var mı? Hangi partilisin?

Ben koyu Türk Milliyetcisiyim. Ülkücü veya mhpli degilim. Türkçüleri severim. Irkçi. degilim. Sevmedigim topluluklar var ama. Ben tam %100 antikürtcüyüm. Sevmem bunlari. Ama nasil bir insansam küryt kizlari artik hosuma gidiyor. :-D :-D Seviyom küryt kizlarini. Boyle dogalliklari, tipleri vb. Ama erkeklerini zerre sevmem. Sence ben nasil bir deliyim yaa? :-D 4 oy kullandim. 3 nü Akpye attim. Akpye oylarimi hemde aşkla, zevkle saat sabah 08.03 te attim hemde :-D sadece 7 haziranda oy atmadim. Türkcü bir kiz hatrina :) Ondada iktidar olamadi :-D oy atmadim diye. Akpyi desteklememin sebepleri: Solcular, fetullahcilar. Hdpli allevi kürytler. ;) Sizce ben evlat olsam sevilir miydim? :-D :-D Tam milliyetci biriyim. Atsizida severim. Ama en cok Atatürkü severim. Akpden hep vazgeciyom ama eninde sonunda akp kafama yatiyor. Nasil bir insanim ben yaa. :-D Akp ideolojilimden uzak ama yinede akpyi seviyom. :-D Ayrica hicte dindar biri. degilim. Ama Erdoğan ve akp benim. kanimdan, canimdan ;) Oncelikli olarak onlar Türk ;) Erdoğanıda çok seviyorum. Konusmalarini, liderlik tarziini. ;)

• AK PARTİ
    17% (1)14% (1)15% (2)Oy Ver
  • MHP
    17% (1)43% (3)31% (4)Oy Ver
  • CHP
    66% (4)29% (2)46% (6)Oy Ver
  • VATAN PARTISI
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • BBP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • SP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)14% (1)8% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ideolojim Koyu Türk Milliyetciligi. Onuncu Yil Marsini vb vb dinlerim. Kürsad marsi, yasa Türk irkini. Ideoloji karmadasi degil bu bence. Akp özel bir parti. Ne hikmetse <3 Erdoğanı <3 sevmiyorum diyen kisileri ben hic sevmem, ahlak ve davranis yonunden. ;) Erdoğan özel biri oldugu icin bence ben onu destekliyorum. Erdogana kimse bir sey yapamaz. Çok yasasin o. Onun bir dakka fazla yasamasi icin tüm malvarligimdan vazgecrim. O konusma tarzi, ülkesini sevmesi, abye, abdye ders vermesi cok hos
<3 Yaşasın Başkan Erdoğan <3 Temiz ve yakışıklı beyaz tatlı adam RTE <3 Ben Atatürkü cok severim. Ama Erdoğanıda aşiri cok severim. ;) Kan çekiyor vede bazi konularda tam benimle ortak noktada. Yasasin osmanli ahlağii.

1|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Okumadım bile rte yazısını görünce ne kadar uzun yazmışsın öyle😄 Chp

0|0
    0|0
    • Mhpli ol akpyi sevmiyorsan :-D alevi misin :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Ideoloji karmasasi yasayan cocuk 2

0|1
    0|0
  • yalan yok kız için oy verdiğim partiyi bile değiştiririm :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...