İlişkilerdeki kıskançlık, kısıtlama, sahiplenmeyi nasıl buluyorsunuz?

Kıskançlık ve kısıtlama karşındakini kendi isteklerine göre yönlendirmektir. Mesela bir kadının sırf sevgilisi istemiyor diye diğer arkadaşlarıyla görüşmemesi vs. bir nevi karşındakini fark etmeden bile olsa köleleştirmektir. Sandıgınız aşk, sevgi karşılıklı iki insanın birbirini olduğu gibi kabul etmesidir. Istediğiniz kişilere dönüştürmek değil. Sizce?

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• @Thebeatgirl.. Tabikide katılıyorum bu düşüncene. Ama bunun farkına keşke acı deneyimler yaşamadan varsanızda, üzülmekten harap etmeseniz kendinizi. Öyle ki derin yaralar aldıktan sonra hep bir ön yargı ile bakıyorsunuz hayata. Bu da duygularınızı dışa vurmanızda çekimser davranmanıza sebep oluyor..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• ben nasıl başkaları ile buluşmuyorsam karşımdaki insandanda onu beklerim yani ne yapacaksan beraber.

0|0
    0|0
  • Ne ben öyle bir sey yaparım ne de karsımdakinin yapmasına izin veririm.

0|0
    0|0
  • Ben aşırı kıskancım baştan söylerim

0|0
    0|0
  • yolu yordamı ile buluşulsa sorun çıkmazdı.

0|0
    0|0
  • Beni kısıtlayacak kız daha doğmadı.

0|0
    0|0
  • iyi bişey bence kıskansın kısıtlasın sahiplensin

0|0
    0|0
    • Kendinden ödün vermekle fedakarlik arasında bir çizgi var. İlişki içindeyken karindakinin hayatında kimse yokmuş gibi davranamazsın ama bu her şeye karisma hakki demekte değil bence

• Düşüncen güzel ama bazı şeyleri söylemeliyiz kıskançlık duygusunu belli etmeliyiz

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Olması gerek ama çoğu zarar. Yani böyle küçük kıskançlıkla olur ya belli etmezsin o tür :D senin dediğin gibi olursa o zaman çekilmez :)

0|0
    0|0
  • Evet bunu bişe sanan çok insan var. Ben bu şekilde bir arkadaşımı kaybettim.

0|0
    0|0
  • Donusturmeye bende karşıyum ama kisitlarim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...