Bazı tipler neden böyle ya?

Bazı tipler neden herşeyi eleştiriyor? amacı ne bunların ya sürekli bir memnuniyetsizlik içindeler. Yok anne ve babalar günü gibi özel günleri tuzak görenler, indirimleri "yok be ne indirimi kazıklıyorlar insanları" falan. Ona laf et, buna laf et, diziye laf et, dışardakinin kıyafetine laf et, çocuğuna laf et kendine hiç bakma. Hep bir küçümseme ve kibir. Neyin kafası bu ya? Afedersiniz kendileri her haltı gizlice yiyorlar ama milletin en ufak hatasını bile acımasızca eleştiriyorlar. Böyleleri yüzünden bu halde değil mi herşey?

Güncellemeler:
Hep kötümserler birde eklemeyi unutmuşum

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim tanıdığım bazı insanlarda var. Şu yaz aylarında malum hava sıcak bende dışarıda şort giyiyorum. Ramazan ayında günaha giriyormuşumda ya kardeşim dünyada sanki tek ben giyiyorum. Çok saçma insanlar ancak çevrelerine nefret ve negatif enerji saçan insanlar. Şahsen ben öyle kişilerle aynı ortamda dahil olmak istemiyorum. Kendi hayatlarına bakmıyorlar insanların herşeylerine karışıyorlar kendileri sinirleniyor karşıdaki insanıda deli ediyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Öyle bir çok bayan tanıyorum

1|0
    0|0
    • Hım hiç çekilmez öyle tipler yaaa

• hımm çok güzel uygulamaların var bak demekki sana ters olduğunu düşünüyorsun

• Evet mecbur bir arada yaşayacaksak ve sağlıklı ilişkiler kurmak istiyorsak..

Kızlar Ne Diyor 1

• Agizimiz bir durmasın diye düşünüyorlar bence. Nefret ediyorum sürekli şikayet edip eleştiri yapan insanlardan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...