Bu durum içimi yiyor, bitiriyor. Yardım edin?

Benim lisenin ilk yılından beri samimi bir arkadaşım vardı. Lisede 3. sınıfa geldiğimizde geçen seneden de arkadaşımız olan iki kızla daha samimileştik ve aramıza bir de erkek arkadaş katıldı. 5 kişilik bir grup olmuştuk; 4 kız 1 erkek. Ben çalışkandım ve samimi olduğum arkadaşım da öyleydi. O arkadaşımın geleceğinin iyi olmasını kendi geleceğimin iyi olmasını istediğim kadar istiyordum. İkimiz dışında diğer 3'ü tembel sayılırlardı. Grubumuzdan bir kız bizden bir üst sınıfta birinden hoşlanmaya başladı ve bize sürekli onu anlattı. Bir süre sonra ben bunu anlatmasından sıkıldım ve bu kız bana mesajlaşırken "bu kadar samimi olmamızın nedeni benim hoşlandığım çocuk" dedi. Bunu söylemesi benim zoruma gitti çünkü arkadaşlığın aşk meşkle alakalı olduğunu düşünmüyorum. Bundan birkaç hafta sonra kızdan iyice soğudum çünkü güzeldi, güzel olduğunu bende ona söylüyordum, kıskanmıyordum ama bir keresinde bu kıza birisi "keşke bende senin gibi olsaydım" dedi kız ise "senin benim gibi olman için allahın seni baştan yaratması gerekiyor" dedi. Bunu söyleyince ben çok soğudum ondan. Sonra bu durumu en samimi arkadaşıma anlattım ve diğer 3üyle konuşmak istemediğimi söyledim. Ertesi gün samimi arkadaşım ona söylediklerimi aramızda kalsın dediğim şeyleri gidip onlara anlattı ve samimi arkadaşımla konuşmadım, o zamandan beri de konuşmuyoruz. Ona rahatsızlıklarımı anlatarak yanlış yaptım güvenimi kırdı farkındayım. Ama benim zoruma giden şu; diğerleriyle konuşmak istemediğimi bildikleri halde gelip benimle yine konuştular arkadaş kaldık eskisi gibi samimi değildik belki ama konuşuyorduk. En samimi arkadaşımla 3 yılımızı vardı onunla konuşmak istiyordum ama o konuşmuyor. Sizce neden konuşmuyor olabilir?

0|0
1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bence o aklında diğerleri senin için daha değerli olduğunu düşünüyor ve kendi arkadaşlığının yetersiz olduğunu düşünüyor

1|0
    0|0
    • Bence benim arkadaşlığım ona yetmiyor gibi geliyor o onlarlayken memnun görünüyor

• Öyle olmasını istiyorum ama başaramıyorum şu an arkadaşım yok gibi bir durum yani

• Bu soruya cevap vermemin sebebi benimde aynı durumda olmam ve inan gün gelicek sende onu arkadaşın olarak istemeyeceksin benim arkadasim la olan irtibatımız tam 5 seneydi sadece gittiğim bir yere onu çağırmadım ve onu unuttuğum sebebiyle benimle konuşmadı 1 2 ay mesaj yazdım evine gittim ama o istemedi bende ondan vaz geçtim şimdi aynı sokakta oturuyoruz ve karşılaştığımız zaman gözümün içine bakıyo birşey söylesin diye ama bende onun dostluğu bitti ben herzaman bir kızın arkadaşlığı bir erkekten daha iyi bilirdim ama o bana cinsiyetle alakası olmadığını kişinin içinde insanlık olması gerektirdiğini öğretti sende unutacaksın ve o senin unuttuğunu anlayınca neyi kaybettiğinin farkına varıcak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Canım benim lise bitince unutulur bunlar az kalmış kendi yoluna bak bence o arkadaşın sana samimi geliyordu ama o tip insanlar seninle vakit öldürmek için arkadaş olanlar gerçek arkadaşın değilmiş demek ki bende çok çektim böyle insanlardan

1|0
    0|0
Yükleniyor...