Sizce ne yapmalıyım?

Ben sürekli ailemle tartışıyorum hep benden memnun olmadıklarını dile getiriyorlar. Hiçbir yaptığım şeyden memnun değiller. Bazen uykumdan uyandığımda bile onların hakkımda konuştuklarını duyuyorum. Anlayamıyorum yani ne istiyorlar benden tamam ben biraz sinirliyim elimden geldiği kadar düzelmeye çalışıyorum ama onlar çaba sarf etmiyorlar sadece benim her hareketimin rahatsız ettiğini söylüyorlar ya bazen evden bir çıkıp bir daha girmek istemiyorum. Nefret ediyorum kendimden de. Sizce ne yapayım akıl verin bu gidişle kafayı yiycem?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapman gereken şey basit, ailenden uzaklaşman gerek. Bunu da gerçekleştirebileceğin en uygun yol okuldur eğer okulun aynı şehirdeyse ve ailenle kalıyorsan okulun kurslarına falan gitmeyi dene yabancı dil olur, enstrüman kursları olur eğer burs almıyorsan part time çalışabilirsin. Aile sıkıntı çıkartıyorsa gerçekten çok büyük problem oluyor kişi için aynısını ben yaşamıştım 2 sene önce babamla kavga edip evi terketmiştim 6 ay boyunca dönmedim ve inan ne kadar zor dönemler geçirsem de hayatımın dönüm noktası oldu diyebilirim ve hiç pişman değilim sana evini terket demiyorum kesinlikle ama sıkıntılı bir aile ile yaşamak içten içten öldüren bir kanser gibi hayata karşı bütün yaşam enerjin yok oluyor yavaş yavaş benden bir halt olmaz kafasında yaşamaya başlıyorsun seni çok iyi anlıyorum inşallah bir yolunu bulursun veya ailenle aran düzelir.

1|0
    0|0
    • İnşallah düzelir. Teşekkür ederim bu arada üniversiteye başlıycam bu yıl uzak yerleri yazmayı düşünüyorum inşallah dediğin gibi olur ve biraz da olsa rahatlarım

• Kaç kurtar kendini

En İyi Kız Görüşü

• Dinliyormuş gibi yap sadece. Ayaklarının üzerinde durana kadar yani paranı kendin kazanıp hiçbir maddi yardımı ailenden almayana kadar. Sonra ben gidiyorum ev tuttum şu işi yapıyorum veya okuyorum dersin keyfine bakarsın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bisi yapma

0|0
    0|0
    • sadece oturup laf ssöyleyişlerini mi seyredeyim

• sen gelde bana sor

0|0
    0|0
    • aynı durum mu?

• benim sorunum o değil ki her saniye rahatsızlar benden keşke senim durumun gibi olsa yani

• saçmalama sakın

• İntihar etme de mübarek günde ne yaparsan yap kardeş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...