Türk kızları neden böyle?

Türk kızları neden genelde kısa boylu ve geniş basenli? Hadi boyu anlarım da genç yaşta o kilo ne ya? Bir de şişman olduğu halde hala Fast food yiyenler var. Neden böyle sizce?

Güncellemeler:
Hemen herkes kendini belli etti

0|0
28|13

En İyi Kız Görüşü

• Genelleme yapmayın.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Boğazına düşkünler
    O değil şu kafada yaşarlar bide 'beni seven böyle sevsin ' en saçma cümle seni kimse sevmez öyle az ye az!

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Bence gerekli olgunluga erisememissin gerekli olgunluga erisememissin gerekli olgunluga erisememissin gerekli olgunluga erisememissin baska da bir sey söylemeye gerek yok

0|0
    0|0
    • Al işte bir tane daha tombik

• Türk kızları neden kilolu genelde diyorum kalkmışsın olgun değilsin diyorsun ne alaka ya?

• Ben her kizi gördügünü sanmiyorum ben olmadigima göre cok gereksiz seyler söylüyorsun kendine bak

• eminim onlarda öyle olmak istemez ama yapıları öyle işte ne yapsınlar... o halde neden erkeklerimiz kel ve göbekli şimdi bunu da mı araştıralım

0|1
    0|0
  • Yıllarca kadınları belirli kalıplara sokmaya çalıştınız zayıf olsun , gögüsleri büyük olsun, dudakları kalın olsun bir çok kadın kendisiyle barışık değil ve gencecik kızlar estetik cerrahların yolunu aşındırıyor. Biz cinsel bir obje değiliz size göre şekil almak zorundada değiliz.

0|1
    0|0
    • Bu dedikleriniz komik. Bu dediklerinizi kadınlar birbirine uyguluyor. Kadının en büyük düşmanı yine kadındır.

• bence komik olan sensin boy kısalığı geniş basen bunlar genetik özellikler sipariş ver nasıl bir hatun istiyorsan belki gelir

• Boy kisaligi genetik etken genelde. Lakin kilo almalarinin sebebi bogazini tutamamalari. 😒

0|0
    0|0
  • Uzun boylu ve geniş omuzluyum. Genellemeyi yıktım şu anda konuşamazsın artık sorun çürüdü. 😂 isteyen yer yemez sana ne ya oğluna almazsın olur biter

0|0
    0|0
  • Genelleme? Olur.
    Türk erkekleri neden böyle kilolu göbekli kıllı. Beyaz atlet doğan sürüp kendilerini dünyanın en yakışıklısı sanıyorlar

1|0
    0|0
  • Tök közlòrö nödön böylööö

1|0
    0|0
  • Anan fransız mı?

0|0
    0|0
  • Kızların neden Türk erkekleri kara ve kıllı demesi gibi bir şey aslında bu soru. Şimdi hayır biz öyle değiliz diyen erkekler çıkabilir. Çıkması doğal tabi genelleme yaparak konuşmamak lazım...-.-

0|0
    0|0
  • Ya sen çokmu mükemmelsin? herşeyin 4/4 lükmü? insanlarda kusur aramaktan vazgeçin artık ! Ay kızlar zayıf olsun, uzun boylu tüysüz olsun, uzun kirpikli olsun, dudakları dolgun basenleri zayıf olsun bu ne ya?

0|0
    0|0
  • Sanane olun? Genelleme

0|0
    0|0
  • yemek kültürü türkiyede genelde yağlı hem insanlar kilolu diye o güzelim nimetlerden vaz mı geçsin yani

0|0
    0|0
  • sanane

0|0
    0|0
  • Tr erkeklerin hepsi taş gibi fiziği vardı zaten

0|0
    0|0
  • Bilmem neden böyle

0|0
    0|0
  • nedeni yok, medyanın empoze etmeye çalıstıgı sıfır beden olayını pek takmıyolar

0|0
    0|0
  • Bidahami gelcez dunyaya yiyoz iste sizene 😊😊

0|0
    0|0
  • Bir kere de genelleme yapmasanız.

0|0
    0|0
  • Ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • canı öyle istiiyordur

0|0
    0|0
  • adı üstünde tük kıızo

0|0
    0|0
  • siz sanki çok şeysiniz

0|0
    0|0
  • Sen hiç yurt dışına çıktın mi

0|0
    0|0
  • Canımız çekiyor fastfoodu
    Bide genetik yani ne yapalım çabalıyoruz ama daha 2 kilo gitti

0|0
    0|0
  • Bende kiloluyum sana batan ne? İnsan tacirisiniz siz he her kadına bakıp inceliyorsinuz demek ki. gorende sizi kusursuz sanar gelmiş burda milleti eleştiriyor haspam

0|0
    0|0
  • Sizene mk? SANANE? Şu günde ağzımı bozdurmayın lan benim.
    İsteyen istediği gibi yaşar. Sağlıklıysa ne mutlu ona. Dış görünüşü bu kadar önemsemeyin rahat olun. Ayrıca balık et candır öpmedim by!

0|0
    0|0
    • Balıklar ortaya çıktı sazanlar 😀

• Balık et olarak sadece balık ızgara severim kız sevmem

• Bende sıska kız sevmem np 💞

• Bilmem..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Natural alışkanlıklara teşvik edilseydi, dış kaynaklı gıda gruplarına rant amaçlı sokulmayıp gerçek anlamda insan odaklı çevçevede kontrollü, doğru kaynaklara dayalı bilgilendirmeler ile market market gdo'lu gıdalar vergi kazanacağım diye şakır şakır satılmazdı obezite'ye davet eder niteliklere sahip toplum kitleleleride çoğalmazdı bu başta dünyanın sonra türkiye'nin en büyük sorunu sadece temele indim bu hususlarında pastada büyük bir payı olduğunuda zaten hepimiz biliyoruz. erkek, kız, çocuk demiyorlar yani..
    Kozmetik dünyası içinde bir iki sözüm var 14-15 yaşındaki genç kızlarımız kontrolsüz bir şekilde bir boyanıyor sanarsınki 30 yaşında görüntüsü o şekil fason üretim merdiven aldı üretilen ve satılanlara sağlığı tehdit eden kısma girmiyorum bile. (Kimyasallar ne derece zararlı, yaşlandırma etkilerini hızlandırırmı) net bir bilgi yok üzerinde etiket yapıştırılıp iso miso sağlık bakanlığı falan filan yazılıp satılıyor çok dikkatli olmakta yarar var.
    Türk kızlarımız dünyanın en güzel kızları ancak yaşanılan zorlu hayat süreçlerinde bölgesel kültür farklılıklarına dayalıda olarak doğru spor ve uygulamaları yapanlar neredeyse az gibi. Fitness salonları tam bir para tuzağı aynı zamanda da mikrop yuvası ultralux mekanlar istisnaa ki, oralara gücü yetenler gidebilirler ancak ne kadar lux ilgi odağı olsada şahsi kanaatim ben yinede doğayı, doğru beslenmeyi, sporunda sürekli şekilde açık havalarda park bahçe dağ bayır tabiat içerisinde yapılmasından yanayım para vererek kapalı yerlere tıkılmaktansa sağlığı ve kilo vermeyi buralardan beklemektense, doğa bana göre herşeye k@dir. Önemli olan adapte olup zaman ayırmak sabırlı ve titiz programa uyum sağlayıp buralarda olmak her açıdan daha yararlı sağlıklı ve doğru tercih olacaktır. Doğadan gelmeyen hiç birşeyi tüketmemek gerekli orn:Cola, Hamburger gibi.. Konu dışı gibi görünsede yazdıklarım ancak birbiri ile bağlantı kurmak mümkündür. Kız ve erkekleri bağlayıcı nitelikte :) SaygılarımLa.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarında ve erkeklerinde spor alışkanlıgı yok bizim salonda 120 kilo squat yapan kız var be koca g*t istediği yapıyor bunu koşmak egzersiz yapmak zor geliyor. Yediğine dikkat etmezler neden cünkü agızlarının tadı öyle ister türk kızları çirkin değil çok güzeller aslında kendilerine bakmıyorlar sadece.

0|1
    0|0
  • Boğazlarına çok düşkünler ne bulsalar götürüyorlar hacı bizi haketmiyorlar bence

0|1
    0|0
  • Türk erkekleri sanki altın kaplama

0|0
    0|0
  • bence turk kizlarini cok yanlis gormussun bence cok tatlilar ama biraz soguklar...

0|0
    0|0
  • yaa arkadaş şunu yapmayın işte sanane... sen böyle diyorsun sonra türk kızları yazıyor türk erkekleri neden bilmem ne diye. sen hangisini seviyosan onu seç hepsi secret meleği olmak zorunda değil

0|0
    0|0
  • Sen erkekleri hiç görmüyosun galiba

0|0
    0|0
  • Böyle gelmiş böyle gider

0|0
    0|0
  • Güzel fizikli olanlarda var genelleme.

0|0
    0|0
  • boy Allah vergisi de kilo meselesini anlayamıyorum. bu yüzden çok güzel bir kızdan bile vaz geçtim

0|0
    0|0
  • Aga Rusya'ya bir git gel kendini gelirsin Türkleri ayakta yiyorlar.:)

0|0
    0|0
  • bir de doggy yapamıyorlar kanka

0|0
    0|0
Yükleniyor...