Yargılamadan ne yapabiliceğimi söylermisiniz?

Bir çocuğu seviyordum.. Hemde çok. İlkkez aşık olmuşdum ona.. Ama onun tavırları bana karşı değişikdi sevdiğimi biliyordu ama dalga geçer bir yanı vardı bir iyidi birde umursamazdı (2 senedir yazışıyorduk 1 kere buluşduk) bende tavrına gıcık oldum.. Bağlantımızı kesmeye karar verdim ve okuldan bir çocukla tanışdım iyi birine benziyordu ilk aylark çok iyidi mantık beraberliğini seçmeyi düşündüm sevdiğim çocukda resmimizi görsün diye aptallık edip whatsappe koydum ve onu sildim ve çoğu kez numaramı değiştirdim onun nr sınıda bilmiyorum. Şuanki birlikteliğimdeki çocuk çok canımı yakıyor.. Çok kaba davranıyor bana. Beni aldatdı (eski sevgilisiyle buluşdu) ve ben hala onunlayım affetdim. Millet ne der diye.. Ama aşık olduğum çocuğu kaybetmeseydim keşke bu ilişkiye başlamasaydım zamanı geri çevirmek istiyorum. Şimdi ona gitsem ve şuanki birlikteliğimi bitirsem ne dicem? Nekadar yüzsüzlük.. Kendime yediremem. Kalbime gömdüm ama canım acıyor..

Güncellemeler:
Abdkene
Mnjg

1|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Millet bu haram sevdalarınıza bişey demiyorda bunlarada ne der diye kaygılanman neden? Gülsek mi ağlasak mı bu zihniyete

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence biraz yalniz kal ve kafani topla seni aldatan biriyle de beraberligine devam etme bir kere aldatan her zaman aldatir

0|0
    0|0
Yükleniyor...